Tämä ei koske palstan...

hintahtava miespuolisia henkilöitä, mutta joku kenelle anoppi on tunkeamassa itseään pääsiäiseksi kylään, niin kivaa häätömusaa olis tarjolla. Ammu tämä videotykillä seinään ja säädä volyme tarpeelliselle tasolle.

http://tinyurl.com/k3b5hm6
158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


modelli kirjoitti:

hintahtava miespuolisia henkilöitä, mutta joku kenelle anoppi on tunkeamassa itseään pääsiäiseksi kylään, niin kivaa häätömusaa olis tarjolla. Ammu tämä videotykillä seinään ja säädä volyme tarpeelliselle tasolle.

http://tinyurl.com/k3b5hm6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu