Kahdentoista vuoden avioliitto loppuu. Mies jätti jo kerran 4 vuotta sitten ja asui muutamia kuukausia erillään. Katui tekoaan ja halusi palata. Uskoin, elämä jatkui. Nyt uusi pommi pöydälle. Lähti taas, nyt toinen nainen kuvioissa. Pahinta on että on antanut kaikkensa liitolle ja nyt ei edes kavereita, Mistä sellaisia voisi saada????
petetty ja jätetty
herkku58
1
209
Vastaukset
- ei ehkä auta mut
Juttelu auttaa, joten otapa nyt se luuri käteen ja ala keräämään ihmisverkostoja, etsi harrastus. Muista että se on vain parisuhde joka päättyi, kaikesta huolimatta. saattaa se sun mies sua kaivata vielä myöhemmin tuskin tuollainen tuuliviiri itsekään tietää ketä rakastaa tai mitä on rakkaus, oliko hänellä ehjä lapsuus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193355Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe92754- 282384
- 421777
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101398- 431322
- 411321
- 81305
- 521223
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2591088