kannattaako lähestyä?

Elämäni rakkaus... suhde loppui vuosi sitten hieman yllättävästi :( Olisiko typerää laittaa miekkoselle pääsiäistervehdys... ?
5236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Loppu mikä loppu. Älä laita.

Äänestä

Mitä voit menettää?

Äänestä
  • Ylpeytenikö kenties? Tuota olenkin pohtinut, että miksi ei...

    Äänestä

Kasvot. Sotkua. Uusi suhde jo hänellä?

Äänestä
  • En tiedä, onko hänellä uutta suhdetta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eijuuei kirjoitti:

Elämäni rakkaus... suhde loppui vuosi sitten hieman yllättävästi :( Olisiko typerää laittaa miekkoselle pääsiäistervehdys... ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu