On erikoista, että sellaiset tahot ottavat kantaa mm. Arinan asioihin, vaikka eivät ole edes sen jäseniä. Perussuomalaiset rp. ei muiden muassa ole S- ryhmän jäsen. On tärkeää kehittää kapnpalveluja, saada tuotteet kohtuullisella hinnalla ja tarjota mahdollisimman monelle? Mitä ajattelevat ne jotka pyrkivät vahingoittamaan kaupan palveluja ?
OK Arina
Asiakas 2
394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos ne ovat niitä saksalaisia ihannoivia Suur-Suomen tekijöitä ja käyvät Lidlissä. Persuissahan niitä riittää ja hyvin niille näyttää Lidlin kalja maittavan. Maha niillä on kuin jauhosäkki sylissä ja nahka niin tiukalla naamassa että silmät kun sulkee niin persusreikä aukeaa.
meidän perhe tekee kaikki ruokaostoksensa lidlissä ja laittaa säästyneet rahat pankkiin.niillä me käydään tekemässä joka vuosi kahden viikon ulkomaanmatka.osta sie pässi s-boonuksilla maksalaatikko ja syö se akkas kanssa kynttilänvalossa.
Sinunkin pässin pisin kyläreissu päättyy navettaan, eli se siitä.