Persujen puoluesihteeri

pelkää, että omat pilaavat käytöksellään hyvän vaalimenestyksen. Nämä "puahhahaat ja MP:t" tuskin järkeviä ihmisiä puolelleen saa.
Hänen mielestään euro- ehdokkaiden joukossa on epäkelpoja, jotka toiminnallaan voivat pilata menestyksen.
P-sihteeri toivoo myös, että persut saavuttaisi asiallisen puolueen maineen.
11146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jämpti se olla pitää, pysyä asioitten takana, sanoa niinkuin se on!
EI valehtelua ennen vaaleja, näin tehtiin edellisellä kerralla. Ei lähetty takinkääntöön.
Avoimpaa peliä! 3vuoteen ei olla tiedetty asioitten kuluista mitään. Kaikki on ollut salamyhkästä!
Maahanmuutto pakolaiset avoimmaksi keskusteluksi myös heidän kustannukset eikä pokata heti rasistisiksi! Hyssytys ei ole perussuomalaisten politiikkaa jos siihen lähetään se ei ole enää perussuomalaista ja se häivyttää porukan. Linja pitää pysyä jatkossakin samanlaisena!

Äänestä

johan näitä nyysiöitten puolueita on nokko vielä pahempia kuin jotku yksittäiset persut. tässä ei aleta samaan mitä nämä kauan olleet puolueet. nävössähän tämän maan elo on. persut ei olisi noin iso puolue jos se olisi puhunut vain kukkaiskieltä!

Äänestä
  • http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/59067-vrn-asema-uhattuna-sotkeeko-eu-junaliikenteemme-lopullisesti

    Oikeassahan Slunga-Poutsalo,tuossa onkin,mutta eiköhän persut ota mallia siellä jo olevista mepeistä,ja pääse tavoille.?????????????????
    Yläpuolen linkissä kaksi,pösilöpietikäinen,ja mitro repo....joka ei ole saanut aikaan muuta,kuin yhden käpälöintikohun.
    jaakonsaarellakin on kova hinku päästä eu-hun takaisin pilaamaan kansalaisiemme asiat,siksi tuo ökydemari kulkee muki kourassa,ja kerjää ihmisiltä rahaa.

    Äänestä

Joo kyllä sossuluopiot kommarit ja hihhulit joutaa saunan taakse. Persut jyrää!!!!!!

Äänestä
  • Hyi sinua....Ei oteta heidän perinteitä käyttöön.

    Äänestä

  • M B kirjoitti:

    Hyi sinua....Ei oteta heidän perinteitä käyttöön.

    Jaakonsaaren aikahan menee persujen haukkumiseen!

    Äänestä

  • JUURI TUOTA PERSUISSA NYT TEHDÄÄN

    Äänestä

Tässä maassa tarvitaan rehellistä politiikkaa mitä luvataan se pitää! Me ei aleta nöyristelee jos jossain Afrikassa on olot huonommat niimpä annetetaan niille luxus olot omat ovat kurjumuksessa leipää kerjäämässä!.

Äänestä

KTP- ja ko. puolueen yhtenä perustavana jäsenenä ehdottomasti olemme työväenluokan puolueena sitä näkökantaa suhtessa EU: n, että siitä on irrotettava Suomi, palautettava suverensuus, ja myös talouden nurkkakiveksi oma markka,
oma kansallinen identiteetti, eli ns.kansallinen omaleimaisuus, ja tietenkin äät ja ööt...

Ns. kriittisyys EU-kulissidemokratiassa on hyttysen hyrinää, - ja on varma, että kun jatkuu riippuvuus EU: ssa, olemme osa liittovaltiota, ja se osa on olla maakuntapahanen.

KTP ei asettanut ehdokkaita meppipyrkyreiksi, boikotoi jälleen po. EU-vaalia ja esittää äänestäjille vetoomuksena: -Älä äänestä.., -koskee no. EU-vaalia, ei eduskuntavaalia 2015.

Näin työväenluokan joukko-osasto, KTP menettellee suhteesa EU-vaalin nyt ja aiemmin...

Äänestä

Perussumalainen puolue nimensä mukaan kertoo mitä ja ketä edustavat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kova on tavoite kirjoitti:

pelkää, että omat pilaavat käytöksellään hyvän vaalimenestyksen. Nämä "puahhahaat ja MP:t" tuskin järkeviä ihmisiä puolelleen saa.
Hänen mielestään euro- ehdokkaiden joukossa on epäkelpoja, jotka toiminnallaan voivat pilata menestyksen.
P-sihteeri toivoo myös, että persut saavuttaisi asiallisen puolueen maineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu