Mistä ostaa pyörä?

Suomen Polkupyörätukusta?

tai

http://www.huh.fi/cat/index.php

Haen hybridiä ja hintaa noin 500-600
496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi? Miksi haluat heittää hukkaan 600 €?

Nuo hybrideinä myytävät huonolaatuiset trekkingpyörät eivät kelpaa oikein mihinkään. Kerro, mihin käyttöön haluat pyörän, niin voit saada järkeviä vastauksia.

Äänestä

Pyörä kannattaa ostaa pyöräliikkeestä jossa voit koeajaa pyörän.

"Haen hybridiä ja hintaa noin 500-600"

Vaikea vastata. Hybridi on yleisnimitys, se voi tarkoittaa napavaihteista täysvarusteltua pyörää tai kevyttä maantiepyörää suoralla tangolla. Sekä kaikkea siltä väliltä. Hyvällä tuurilla tuolla hinta skaalalla tekee ylivuotisista malleista tosi löytöjä. Kunhan ensin tietää millaisen hybridin haluaa.

Äänestä

Itse olen ostanu muutama vuosi sitten scott merkkisen hybridi pyörän intersportista. Pyörä on ollut hyvä, kevyt ja toimiva. Vikoja ei ole ollut ja sopii pidempien lenkkienkin ajamiseen. Hinta oli joku 600-700 ja olikohan muistaakseni vielä ollut tarjouksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ostamassa pyörää kirjoitti:

Suomen Polkupyörätukusta?

tai

http://www.huh.fi/cat/index.php

Haen hybridiä ja hintaa noin 500-600

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu