Naiset valtaa Maailman.

Nykysi naiset paremmin koulutettui ko miehet.
Yhä enempi on naisii johtavis ja päättävis virois.
Satojenvuosienpääst naiset samanlaisii ko nykyset miehet, ko mies kuollu sukupuuttoon.
10119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja Jumala näki, että se on hyvä ja salli sen tapahtua, että päästäisiin kaikista at-miehistä. Aamen.

Äänestä

Ei naiset pärjää ilman miestä, ilman miestä se ei vois ketään moittia.

Äänestä

Ihan hyvä vaan, miehet työttömiksi ja naiset kaikki töihin. Osat vaihtoon seuraavaks 1000vuodeks, voisin olla koti-isä ja laittaa ruokaa, nainen elättäisi perheen.

Äänestä

Liberalismi on aatteena täysin itsepuolustuskyvytön naivine kulttuurirelativismeineen. Länsimaat ovat sairastuneet henkisesti aids:iin, immuunikatotautiin, missä kulttuurin terve itsepuolustuskyky nähdään suvaitsemattomuutena.

Alle 20 vuoden päästä Ruotsissa on vallassa sharia laki, koska liberalistinen relativismi mahdollistaa sen suvaitsemalla totalitaarisia kulttuureja. Alle 50v. päästä relativismi tappaa Ruotsin valtion kuin AIDS ja tilalle tulee islamilainen kalifaatti.

Satojen vuosien päästä naiset eivät ole miehiä syystä, että immuunikato tappaa liberalismin ennensitä. Et voi olla yhtä aikaa liberaali ja suvaitsevainen relativisti, tai suvaitsevaisuus tappaa myös sinun liberaalit arvosi.

Äänestä

20.02.2020 tulee maailmanloppu ja kuolleet nousee haudoistaan.

Äänestä

31.12.2014 klo 24.00 vuosi tulee vaihtumaan, ennustan minä.

Äänestä

Ihanaa, että ensimmäisen kerran lajimme historiassa naiset ottavat vastuun jostakin.

Äänestä

Minäki tykkään naisist ko niil vaatteet pääl, sitko ne riisuuntuu menee halut.

Äänestä

Mitä enemmän naiset kehittyvät, sitä enemmän he alkavat muistuttaa miestä.
Ei miehen etumatkaa voi nainen saavuttaa, lauloi jo Hectorkin aikoinaan.
Naisia vain tässä ajassa hyysätään verovaroin ja tulonsiirroilla. Jos verotus lopetettaisiin ja kaikki joutuisivat tulemaan toimeen täysin omillaan, niin loppuisi naisten kukkoilu kuin kanan lento. MOT.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinun0 kirjoitti:

Nykysi naiset paremmin koulutettui ko miehet.
Yhä enempi on naisii johtavis ja päättävis virois.
Satojenvuosienpääst naiset samanlaisii ko nykyset miehet, ko mies kuollu sukupuuttoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu