Tässä kaikkien naisten unelmamies!

26539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

SIIS HÄH???????
Onko tuo huono vitsi?
Tuollaisia löytyy kun vähän kopistelee roskalaatikoitten kansia. Pultsari?

Siis en tunne koko ukko-ruttanaa,mutta kiitos vaan kamalasti mutta ei kiitos!

Äänestä

Voih! Mistäs tiesit? Just unemien mies! Kun näitä kuvia tänne postailet taitaa olla myös oma unelmien mies, eikö? Kerro miesurheilija xxx....

Äänestä

Eihän se kerro mitään unelmamiehestä jos on monta nuorempaa naista ollut kainalossa? Se kertoo kyvyttömyydestä pitää yhtä niin että siinä pysyisikin. Jos mies vaihtaa naista usein ei hän kykene kuin hurmaamaan jonkun vähäksi aikaa tai voisi kai sanoa ostamaan..?

Äänestä

Komee poika :D

Äänestä

ehehehhehehehhehhehhheeeee!!!
johan papan lykkäs.

Äänestä

Ei voi hirvitys! Kamala käppäna! Ikinä en antais tulla 10 metriä lähemmäs mua inhottaa niin just tuollaiset vanhat kääkät jotka yrittää kähmiä nuoria likkoja! Hyi oksennus!!!!! Miks ne ei tajua että niitten kohdalla on ohi jo. Vai onko ne niin tyhmiä vai mitä? Ja mitä ajattelee NUORI nainen jos antaa tuollaisen kuivan käpyhaukan keltaisine kynsineen ja härskine nauruineen yrittää niitten hameitten alle!!??
Niillä on kaikki kuivettunut jo!

Äänestä
  • on teidän nuorten naisten mielestä yhä 71v maailman seksikkäin ja halutuin jätkä!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

    Äänestä

  • Akoko tekeen mieli :=)

    Äänestä

  • Jatkoo: kirjoitti:

    Akoko tekeen mieli :=)

    tekeen mieli?

    Äänestä




  • yliopisto-op.-89 kirjoitti:

    Onnekan pask***nen!

    Minä voisin näin jätkänä olla tuon miehen paikalla vaikka koko päivän! Saishan tuossa raitista ilmaa :D

    No höh! Kyllä mää tuon jätkän paikalla ainakin viikon olisin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Karpaasi29v kirjoitti:

    No höh! Kyllä mää tuon jätkän paikalla ainakin viikon olisin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joku antais aina välillä ruokaa!! Nenää en kyllä tuon tytsän pepusta silloinkaan pois ottais! Söisin suun tyhjäks, maku tulis ruoasta ja samalla tuoksu tulis tuon naisen pepusta ;D Olis ruoan maku ja tuoksut kohdillaan!!!!!

    Äänestä

  • Karpaasi29v kirjoitti:

    Joku antais aina välillä ruokaa!! Nenää en kyllä tuon tytsän pepusta silloinkaan pois ottais! Söisin suun tyhjäks, maku tulis ruoasta ja samalla tuoksu tulis tuon naisen pepusta ;D Olis ruoan maku ja tuoksut kohdillaan!!!!!

    Vika viesti multa. Toihan nyt oli vain sellainen ajatusleikki, ei sen enempää!

    Äänestä

Nääh. Sama kuin sanoisin että kaikkien miesten unelmanainen on Ulla Tapaninen, valehtelee ken vastaan väittää. Aloittaja siis haluaa Ulla Tapanisen. Tai Tarja Halonen.

Äänestä

Katsoin tuota sarjaa lapsena. Vaikea olisi kiinnostua tuosta näyttelijästä, vähän sama kuin jos fantasioisi omista ala-asteen opettajistaan tai päiväkodin työntekijöistä.

Äänestä

miä rolli

Äänestä

Sie sind neidisch! I habe nur ein gross stählern Wekzeug.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisille herkkua! kirjoitti:

Pieni suuri mies, joka vielä 71-vuotiaana hurmaa KAIKKI naiset! Hänen vaimonsa on puolta nuorempi! Nainen, jonka mielestä hän ei ole maailman halutuin mies, VALEHTELEE!

http://d1.stern.de/bilder/stern_5/kultur/2013/KW14/matula_fitwidth_489.jpg

http://mikaisosaari.omablogi.fi/files/2014/04/matula-gaertner2_27931618.jpg

http://www.muensterschezeitung.de/storage/pic/mdhl/fotostrecken/nachrichten/aus_aller_welt/2011/10-2011/31102011/2794369_1_Matula7.jpg?version=1320075648

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu