Mieelnkiintoinen artikkeli

564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistä ihmeestä tuollainen ajattelija löytyi, mutta Pohjanmaalla on ennenkin kasvanut suoraan sanojia. Totta joka sana ja vallankumous voi alkaa, kyllä täältä pesee, "totta jumalauta" ja Mietaan Jussi mukaan..

Äänestä

Piimäleili vhh toimii ?

Äänestä
  • Sinusta ei nyt ole piimäleilin tapiksikaan, eli puusta tuollaisia tehdään ja pask***etaan aivot päähän.

    Äänestä

Piimäleili Mattila veteisi kapallisen herneitä näköjään sieraimeen heheheheheheh


ja se on totinen tosi !

Äänestä

Tuo mieshän on hippi:-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sfaef kirjoitti:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152202610013171&set=a.10150448117058171.373496.737458170&type=1&theater

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu