Sellasii suvaitsevaisii ja ystävällisii jotka aidosti haluu tutustuu taviksiin?
Onko kilttejä naisia olemassa
Tavis luuseri
11212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei ole.
EI!! Naiset väittävät muuta, mutta tavikset ei oikeasti kiinnosta vaan miehessä on oltava jotain jännää ja ulkonäköä. Tavikseen tyydytään vasta sitten kun se nainen tarvitsee apua sen jyystärin siittämän äpärän kanssa.
No ei vasrmasti niiden pinnallisten tipujen joukossa, joita tämän palstan miehet lähinnä katselee.
Tänäkin aamuna naiset heräilee jonkun tatuoidun juopon vierestä onnellisena kun kiltit miehet herää yksin saamatta mitään huomiota.
Jos olet viettänyt eilisen illan kotona netissä surffaten niin on aivan turha valittaa siitä, missä muut tänä aamuna heräävät. Oikeasti. Joku raja jo tuolle kitinällekin. Ihminen, joka ei ole antanut kenellekään edes mahdollisuutta eilen lähestyä ei todellakaan voi ruikuttaa siitä kuinka naiset eivät kiinnostu ja kuinka naiset kiinnostuvat vain muista miehistä.
Mitä se baareissa käyminen muka auttaa asiaa? Ei sieltä ennenkään mitään löytynyt. Se nyt on sama kun menis kaupungintalon parvekkeelle huutamaan et olen sinkku , nii ei ketään kiinnostais.
Mikä sitten auttaa? Jos yhtään mikään ei auta niin eikö ole *itsesi takia* helpompi hyväksyä asia ja siirtää huomio muihin asioihin elämässä? Jos MIKÄÄN ei auta, mitään ei kannata tehdä naisen saadakseen niin mitä ihmettä odotat? Kirjaimellisesti ihmettäkö?
Itse en usko ihmeisiin. Tiedän esimerkiksi, etten ikinä tule työlläni miljonääriksi. Siispä en myöskään tuhlaa aikaani siitä haaveiluun tai siitä kitisemiseen. Keskitän mieluummin huomioni niihin asioihin, joita minun on mahdollista tehdä ja saavuttaa.
Kannattaisihan se tietysti. Rakkauden ja läheisyydenkaipuu on vain niin suuri että ei pysty olemaan ajattelematta niitä asioita vaikka en mitään pystykään tekemään.
On niitä paljonkin mutta sinua ne eivät halua. Voin kuvitella että kiltit naiset herää tänäkin aamuna jonkun kännijuopon vierestä ja antavat sille heti pil.lua.
Ei ole. Naiset ovat pahoja ja ilkeitä.
Kiltteys on suhteellista. Liika kiltteys aiheuttaa hyväksikäyttöä joten naisenkin täytyy olla vähän kovis pärjätäkseen.
Kukapa ei tavikseen haluasisi tutustua? Enemmin kuin huomionkipeisiin ihmisiin jotka nauttivat omasta parrasvalosta..luuseri. Mikä se on?