Tuleeko surkea sammunut vappu vai saatko paljon huomiota naisilta?
Vappu 2014
9
156
Vastaukset
- ätmi
Erittäin surkea vappu tulee. Vetelen yksin kotona katkarapuani. Voisin vaikka ruikkia mällit ikkunasta ulos.
- ätmi-sinkku
En saa huomioo naisilta paitsi kaupassa kun kassaneiti kysyy onko plus korttia.
- ennustaja.
Snagarin kautta kotiin runkkaamaan.
- puoliätmi
Ajattelin ehkä käydä ulkona vähän pyörimässä ja kattelemassa näkyykö täällä puistoissa ihmisiä juhlimassa.
Jos näkyy, käyn varmaan jututtamassa naisia ja tarjoamassa kuohujuomaa tai jotain. Mutta ei se mihinkään tule johtamaan. Mut saapahan ainakin hetken jutella naisille.
Toivottavasti ei tule kenkää naamaan joltain vapun känniurpolta, jonka naisystävälle erehdyn juttelemaan. Pitää yrittää valita tarkasti ne naiset.- puoliätmi
Ai niin, sitten kun en sitä naista saa, niin illalla palaan kotiin sen kaikista rakkainpani luokse helliä hetkiä varten. Oikean käden siis. Saatan kyllä vähän vappuhuumassa pettää sitä rakkaintani. Vasemman kanssa.
- vappumies.
Tänään kyllä luulen että saan seksii yhdeltä tutulta naiselta. Mennään sen luoksen ja sitten baariin illalla jos sinne mahtuu kun viimeks se oli ihan täynnä.
Ai kiltillä miehellä saattaa käydä flaksi.
Voisinpa uskoa. Jotenkin on kuitenkin sellainen aavistus, että mikään ei muutu vaan saamme nauttia erilaisista miksi-naisille-ei-kelpaa-ruma-köyhä-työtön-lyhyt-mies hamaan tappiin asti.
Jospa sitä kävisi töiden jälkeen pyöräilemässä, ja sitten saunois vissyn voimin ja ajoissa nukkumaan. Vapun ja seuraavan viikonlopun yli on päivystys töissä, joten pitää olla puhelimen tavoitettavissa ja ajokunnossa kokoajan. Perjantaina on kaverin juhlat, joten siellä varmasti pitää käydä pyörähtämässä.
- dasdeeds
Ja sitten vielä ihmettelet kun et ketää tapaa. Nösväät vaan yksin kotona tai kaverien luona. Vappuna pitää pyöriä päissään kylillä kuten normaali ihmiset tekevät. Tollaset rautakanki hanurissa luuserit jäävät yksin. Mulla lopuu työt tunnin päästä ja kahen päästä oon jo päissään! Illasta naisia jahtaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699872IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3167057Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?831832Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1061474Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61461- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751119Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin47926Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24780MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752