buddy-loven ongelma

Pohditaan nyt ihan oikeasti, että miksi buddy-lovesta tuli pedofiili.

Onko buddyn huorahtava äiti osasyyllinen siihen, että hänestä tuli vielä viisikymppisenä kotona asuva nettinarkomaani ja seksuaalirikollinen?

Kysyn tätä koska olen itsekin pedofiili.
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietysti siskonsa murrikiperkelekin on pedofiili pedofiilien palstalla

Äänestä

Kuulkaas nyt:
Eihän tuo toimi lainkaan, kun vuorotellen ja jopa yhtä aikaa esitätte tuon väitteen kaikista palstalaisista.
Teidän kannattaa keskittää tuo pelkästään minuun, sillä palstan merkittävimpänä hahmona ja Galaktisena Sankarina ansaitsen huomattavasti nykyistä laajempaa palstanäkyvyyttä.
Voisitte vielä lisätä mukaan väitteitä pyromaniasta ja jostakin muusta mielenkiintoisesta.

Äänestä

Ottipa Gentsulle koville, että hävisi väittelyn buddylle :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ToIjake kirjoitti:

Pohditaan nyt ihan oikeasti, että miksi buddy-lovesta tuli pedofiili.

Onko buddyn huorahtava äiti osasyyllinen siihen, että hänestä tuli vielä viisikymppisenä kotona asuva nettinarkomaani ja seksuaalirikollinen?

Kysyn tätä koska olen itsekin pedofiili.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu