tapahtui Torniossa

41008
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oi voi, nyt on junteimmat järjenjättiläiset olleet taas ryypyllä ja osoittamassa julkisesti tyhmyytensä.
Otakaamme siis osaa toisten aivottomuuden puolesta

Äänestä

Kuka töhersi spreipullojen kanssa? Maalaili talojen seiniä.
Tekijän/tekijöiden kiinnisaamiseen johtavista tieoista maksetaan 500€ palkkio
Tiedot voi ilmoittaa Tornion poliisille.

Äänestä

Tyypillistä Torniolaista toimintaa.

Äänestä

Sama ääliö, joka kesäisin maalaa vesitornit, liikennepuistot,Jne. täyteen härskejä kuvia.
Eikä saada koskaan kiinni ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vappu yönä kirjoitti:

http://m.kaleva.fi/uutiset/pohjois-suomi/hairikot-heittelivat-ihmisia-kaljapulloilla-kerrostalosta-tornion-keskustassa/663212/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu