Monta kertaa vedätte viikonlopun aikana? Mulla roiskuu omasta toimesta 2-4 krt päivässä la-su, jos on vapaata ja aikaa. Täytän pian 40v ja tuntuu että himot on aina vaan paremmat :)
Viikonloppu kädellä
vanhempi ätmi
17154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Olen 35 v mies, melko usein tulee purkauduttua 3-4 kertaa vuorokaudessa, väliin toki muutaman päivän taukoa. Yksin runkkaillessa pornon kera tai ilman laukeamisia on aika helposti se 2-4 kertaa/vrk
Olen itsekin muutaman vuoden päästä 40v ätmi. Himot on kyllä selvästi laskeneet verrattuna nuorempaan mutta kyllä sitä viikonloppusin sellanen 4-8 kertaa yleensä menee.
Tänään aamulla vemputin kerran ja iltasella varmaan tulee pari-kolme kertaa lisää. Todennäköisesti huomenna samanlainen setti, eli 6-8 kertaa koko viikonlopun aikana.
Olen toki vasta 28, joten kyllähän tässä vielä kuuluukin jaksaa.
Aika hyvin on oltu aikataulussa, runkku nro 5 tuli suoritettua aiemmin tänään. Olen runkutellut mm. tälle:
instagram.com/annanystrom
Hyvä linkki...
Tuokin pillu korkeintaan sylkäisee ätmin päälle. On luultavasti sokeutunut omasta täydellisyydestään.
käteen vetämisen sijasta mennä baariin ja pyrkiä ruiskuttamaan ne mällit oman kouran sijasta naisen suuhun tai vittuun?
Ehdottomasti kannattaisi. Se on todellinen voittajafiilis, kun saa ruikittua mällinsä jonkun naisen suuhun. Silloin tietää saavuttaneensa jotain.
Mistäs sä sen tiedät?
Poikani hakkaa tattia arviolta kolme tai neljä kertaa vuorokaudessa. Vehkeen pienikokoisuudesta johtuen toimituksessa menee kuitenkin hieman tavallista pidempään.
Joko runkkaamiseenkin on kehitetty pinsetit, kenties hierovilla kumitulpilla varustettuna?
Nyt tuli aito idea!
Saisikohan tuolle keksinnölle rahoitusta, jos ryhtyisi tuotteistamaan sitä markkinoille?
Suomi nousuun uudella hittituotteella!
Ei maailmasta katkaravut lopu.
Runkkaus on ilmaista.
kerrran päivässä on aika perus
Pari kertaa viikossa, halut ovat menneet.
Itseäni ainakin vituttaa koko runkkaaminen joten en ole tänään jaksanut tehdä sitä kuin kerran. Haluan nussia, perkele nussia! Mutta kun en voi lähestyä naisia tai ainakin alan keksimään syitä että en nyt voi lähteä baariin enkä uskalla lähestyä naisia. No miten muka uskaltaisinkaan kun en tähänkään asti ole uskaltanut?
Pelkään myös saavani jonkun sukupuolitaudin ja tartuttavani sitä myöhemmin eteenpäin. Tietenkin kondomit on keksitty mutta en nyt jaksa selittää enempää.