Täydellinen nainen?

16379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei ole täydellinen, ja jättäisin väliin. Liian kylmän ja teennäisen oloinen ulkoisesti.

Äänestä
  • Sana "teennäinen" tuli itsellekin ensimmäisenä mieleen.
    "Rakennettu" ja "muovinen" seuraavaksi.

    Kyllä ainakin tällaisen aikuisen miehen ihanne on nainen, joka on muutakin kuin "koriste". Toki omaa silmää pitää miellyttää, mutta etenkin olla "eläväinen" ja huumorintajuinen pakkaus.

    Äänestä

Todella kaunis nainen toki, mutta ei tuo sellaista wow-reaktiota saa aikaan allekirjoittaneessa. Mutta itsellä nyt onkin erilaiset kauneusihanteet.

Äänestä

Miehistä en tiedä, mutta omaan silmääni tuo on lähellä täydellisyyttä

Äänestä

Tykkään enemmän luonnollisista

Äänestä

Näin naisen näkökulmasta, minusta hän on "kuuma pakkaus" :D näyttää nukkemaiselta.

Äänestä

Oon huomannut että jostain syystä vain naiset hehkuttaa tuota muijaa... Ehkä hän muistuttaa naista niistä barbeista joiden kanssa lapsena leikki?

Minusta on hyvä, ettei miehet pidä kylmästä muovi- lookista...

Äänestä
  • Oikeasti erityisesti tuossa ekassa kuvassa on oikeastaan ruma, ei näytä ihmiseltä, vaan ehkä avaruusolennolta? Ei vaan iske tollanen muovinen "kauneus". Silmtäkin jotenkin oudot viirut....

    Äänestä

Liikaa meikkiä, mutta ihan nätti.

Äänestä

kyllä rosa-m.m on kauniimpi eli rosa-m.m taitaa olla itse täydellinen olet kaunis kuin mikä

Äänestä
  • En hän nyt tuota naista kuitenkaan kauneudessa päihitä, vaikka ei muuten tuommoinen barbiemainen muovilook sytytäkkään.

    Äänestä

Olen nainen ja minusta hirveän näköisiä kaikki. Teennäisiä bimbobimboja.

Äänestä

tusinakaunotar.

Äänestä

"Onko Alesia Shiskova miesten mielestä täydellinen nainen?"

-Täydellistä naista ei olekkaan..ei edes kun puhutaan pelkästä ulkonäöstä.

"Millaisia tuntoja herättää tämä nainen miehissä?"

-Hyvännäköinen nuori nainen...eipä oikeastaan sen ihmeempiä tuntoja herättele.

"Haluaisitko tällaisen vai haaveiletko vain?"

-Taitaisi olla vähän turhan nuori meikäläiselle! XD

Äänestä

kaunis on. Ja todella kauniit siniset silmät...

Äänestä

JUSTIINA on muodokas ja pitää kuria äijälleen. senkin sottapotta kurjimus. tonttu, tolvana, kaljamaha köntys. viinapiru yms. paskapersus, pierusonni. Onni olla yksin, ei tarvitse haistella äijän viinahöyryjä, eikä kuunnella huoritteluja. senkin paskiaiset. pirunpalvojat. vihaan teitä kaikkia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alessanda kirjoitti:

Onko Alesia Shiskova miesten mielestä täydellinen nainen?

Millaisia tuntoja herättää tämä nainen miehissä? Haluaisitko tällaisen vai haaveiletko vain?

http://www.shockmansion.com/wp-content/myimages/2012/02/LIKE-us-on-Facebook-314.jpg

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=83087114

http://31.media.tumblr.com/5d87096d9c0c3fbf98b322d0c8ac344d/tumblr_mn46t2iQL01rc3ihao1_500.jpg

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=69420181

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu