Vuoden 2014 ESC:n voittaja on tässä

https://www.youtube.com/watch?v=syMhJMmGEIc

Oujeah! Ei mitään epäilystä.
Voin jo kuulla korvissani: "And twelve points go to...POLAND!!!"
21260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

JOO, VARMAAN VITSAILET.
EUROVIISUKAPPALEEKSI TÄMÄ ON LIIAN IRVOKAS. ;)

Äänestä
  • Minä vitsailen vain harvoin.

    Rämpätkää muuten kasia ;)

    Äänestä

Hyvät tissit, huono biisi.

Äänestä
  • KOKOnaisuus ratkaisee ;)

    Äänestä

EI EI EI! Jos ei yhtäkkiä kaikki kuolasuupervot äänestä tätä kalu kourassa ja kuulolaite nollilla, niin ei taatusti edes mene finaaliin. Ja niillä potentiaalisilla äänestäjillä on muutakin tekemistä kuin kattoa kirnuamista jonkun klapklap-etnon tahtiin lauantaiehtoona. Saa mennä mun puolesta jatkoonkin, mutta voittaja?! Hell, no.

Äänestä
  • Ja lopeta Bananaboy tuo omasta aloituksestasi tykkääminen. 31, my ass!

    Äänestä

Äänestän tämän puolan viisun kaikkein parhaimmaksi. Jopa muiden maiden viisuja näkemättä.

Äänestä

Minkä sitä luonnolleen voi kun on luoja luonut oikeanmuotoisen naisen muodot.

Äänestä

Puolan kappale on ylivoimaisesti paras, toivottavasti voittavat!

Äänestä

Juuri tulleen tiedon mukaan Puola on diskattu Eurovision laulukilpailusta säädyttömästä lavaesiintymisestä tehdystä protestista johtuen. Protestin takana ovat konservatiiviset viisumaat Venäjä, Valko-Venäjä ja Armenia. Lisää tietoa osoitteessa www.herkku.net

Äänestä

Juuri tulleen tiedon mukaan nimimerkit BananaBoy69, lihansyöjä, kriitikko ja
1 11 on merkitty trolleiksi tällä keskustelupalstalla. Heille ei anneta muuta rangaistusta kuin se syvä häpeä, mitä kokevat Puolan jäätyä ilman finaalipaikkaa lauantaina 10.5.2014. Lohdutukseksi heille Euroopan Yleisradioliitto EBU lähettää puolalaista pornoa sekä edustusjoukkueen cd-levyn. Pahoittelemme tapahtunutta. Ehkä ensi kerralla Puolan kannattajat ovat vähän vähemmän votkapöhnässä jotta erottavat äänestysnumerot niin, etteivät Puolalle tarkoitetut äänet menekään Itävallan iki-ihanalle drag-artisti Conchita Wurstille. Raporttimme viisustudiosta päättyy tähän. Hyvää yötä.

Äänestä
  • "mitä kokevat Puolan jäätyä ilman finaalipaikkaa lauantaina 10.5.2014"
    Puola taistelee kylläkin finaalipaikasta 8.5.2014.

    Äänestä

  • Tota noin kirjoitti:

    "mitä kokevat Puolan jäätyä ilman finaalipaikkaa lauantaina 10.5.2014"
    Puola taistelee kylläkin finaalipaikasta 8.5.2014.

    Finaalipaikka on paikka finaalissa, joka on 10.5.2014. Saivarit saivartelee, hyvä yritys "Tota noin" Oliko tuon escin kommentissa jotain mitä et honanny? Siin oot oikeessa että puola on vasta toka semissä tänä iltana.

    Äänestä

  • Eski kirjoitti:

    Finaalipaikka on paikka finaalissa, joka on 10.5.2014. Saivarit saivartelee, hyvä yritys "Tota noin" Oliko tuon escin kommentissa jotain mitä et honanny? Siin oot oikeessa että puola on vasta toka semissä tänä iltana.

    Puolan kannattajat joutuisivat kokemaan 8.5.2014, koska tuolloin jaetaan viimeiset finaalipaikat.

    Tämä on kuitenkin loppujen lopuksi vain turhaa lätinää, koska onhan se nyt ihan päivänselvää, että Puola on finaalissa.

    Äänestä

Nyt kyllä katsojaluvut nousevat, kuten varmasti jotkin muutkin ;)

Äänestä

Ja luonnollisesti Puola sai finaalipaikan.

Mitenkäs nyt suut pannaan?

Äänestä
  • Piisi on silti huono. Vaikka kuinka kirnutaan.

    Äänestä

  • MañanaBoy69 kirjoitti:

    Piisi on silti huono. Vaikka kuinka kirnutaan.

    KOKOnaisuus silti ratkaisee. Vaikka kuinka väitettäisiin vastaan.

    Äänestä

Tuolla rautaesiripun maissa otetaan euroviisut tappavan vakavasti, mikä merkitsee että tissitelineet sörssivät juuri uransa huonolla sijoituksellaan. Musiikissa siis, ainahan on porno, mihin "lahjat" paremmin soveltuvatkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BananaBoy69 kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=syMhJMmGEIc

Oujeah! Ei mitään epäilystä.
Voin jo kuulla korvissani: "And twelve points go to...POLAND!!!"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu