Miksi ex sanoo että en saa kavereita koskaan,mun pitää muuttua, olen ruma,narttu erottiin 2008. Alkoi sen jälkeen haukkumaan mulle kuin danoin että en sittenkään halua olla sen Kaveri sitten sanoi mitä vittuilen sille ja sanoi että vihaa mua.se on nyt kihloissa.
miksi?
3
223
Vastaukset
- gjhkhö
Miksi sä pidät yhteyttä exään? Ala elää omaa elämääsi. Harrastuksia, ystäviä jne..
- jjkoilk
Ei se Ole nyt yhteyttä nyt pitänytkään viimeksi tammikuussa ja haukkui. Mulla ei Ole sen numeroa enkä halua. Miksi se on tollanen?
- Kuun laulu
Juttu kuulostaa minulle vähän sille, että ette ole ikinä olleetkaan oikeita ystäviä, vaikka seurustelitte joskus, koska kukaan oikeasti sinut tuntenut ei Varmasti pystyisi olemaan noin iljettävä sinua kohtaan edes eron jälkeen.
Hän on henkisesti paljon heikompi selvittelemään tunteitaan ja ei ikinä osaisi edes itse selittää sitä, miksi haukkuu Sinua. Mielestäni hän kumminkin hakee selvästi vain sitä tunnetta, että tuntisi olevansa sinua parempi, ja että yrittää uskotella itselleen, että hän oli se suhteessanne joka oikeasti ansaitsi enemmän.
Unohda kaikki mitä hän on ikinä sinulle sanonut ja elä omaa elämääsi miettimättä koko luuseria
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1343060- 71630
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221354Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371041
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381022Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47954
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36897