miksi?

jkklk

Miksi ex sanoo että en saa kavereita koskaan,mun pitää muuttua, olen ruma,narttu erottiin 2008. Alkoi sen jälkeen haukkumaan mulle kuin danoin että en sittenkään halua olla sen Kaveri sitten sanoi mitä vittuilen sille ja sanoi että vihaa mua.se on nyt kihloissa.

3

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gjhkhö

      Miksi sä pidät yhteyttä exään? Ala elää omaa elämääsi. Harrastuksia, ystäviä jne..

    • jjkoilk

      Ei se Ole nyt yhteyttä nyt pitänytkään viimeksi tammikuussa ja haukkui. Mulla ei Ole sen numeroa enkä halua. Miksi se on tollanen?

    • Kuun laulu

      Juttu kuulostaa minulle vähän sille, että ette ole ikinä olleetkaan oikeita ystäviä, vaikka seurustelitte joskus, koska kukaan oikeasti sinut tuntenut ei Varmasti pystyisi olemaan noin iljettävä sinua kohtaan edes eron jälkeen.

      Hän on henkisesti paljon heikompi selvittelemään tunteitaan ja ei ikinä osaisi edes itse selittää sitä, miksi haukkuu Sinua. Mielestäni hän kumminkin hakee selvästi vain sitä tunnetta, että tuntisi olevansa sinua parempi, ja että yrittää uskotella itselleen, että hän oli se suhteessanne joka oikeasti ansaitsi enemmän.

      Unohda kaikki mitä hän on ikinä sinulle sanonut ja elä omaa elämääsi miettimättä koko luuseria

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1068
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      982
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      883
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      763
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    Aihe