Ihana rehtori

Olen viestinnän emeritaprofessori ja syvästi ihastunut yliopistomme rehtoriin.
7303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Et parempaa satu keksinyt.

Äänestä

En

Äänestä

Helvetin tyhmä ja lapsellinen provo.

Äänestä
  • Haista vittu!

    Äänestä

Mitä jos tämä onkin totta? Ei voi tietää, ei voi tietää...

Äänestä

Muahhahhaa joku ottaa kierroksia, haista vittu! Det e ju sant, jag älsker honom eftersom ja e helt pelle

Äänestä

sehän on kiva mää tykkäisin kans jotain salaista liike naista nusia kovaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ullamaija Kivipillu kirjoitti:

Olen viestinnän emeritaprofessori ja syvästi ihastunut yliopistomme rehtoriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu