Rypyttömäksi neljässä viikossa?

Onko kukaan kokeillut tätä ihmeainetta? Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day.
191391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Varmaan jos syö voipaketteja 24 tuntia päivässä putkeen neljä viikkoa, voi olla melko rypytön neljän viikon päästä.

Jee, uusi kauneusvinkki! Ah mä kokeilen heti.

Äänestä

Kiinnostaisi kyl kovasti toimiiko?jos niin moni suomalainen on kokeillut niin luulisi jonkun heistä vastaavan.

Äänestä

Netistä ei oikein löydy mitään, varsinkaan mitään englanninkielistä. Vain tuota tutuksi tullutta itäeurooppalaista mainoshöttöä viisitoistavuotiaine mallityttöineen. Yooutubesta löytyy pari aika ei-vakuuttavaa tekelettä.

Tässä yksi niistä harvoista artikkeleista, joissa oikeasti sanotaan jotakin: http://thefashionemporium.com/lagrend-hyaluron-intense/

Kuten tuossa sanotaan, antaa mennä vain, jos lompakko ja naamaNAHKA kestävät.

Äänestä
  • Täyttä humpuukia, kuvat ihan selvästi fotoshopattu, ryppyihin ei auta muuta kun botox piikitys tai joku muu täyteaine.
    Just, antaa mennä vaan, jos lompakko ja naama kestää, tuskin tolla rasvalla naamalle tapahtuu mitään, jollei sitte saa jotain allergiaa.

    Äänestä

Höpöhöpö aineita nuo tolaset ihme aineet... Rypyttömäksi ainakin minä pääsen kun käyn puolivuosittain botox piikillä the lookissa! :D

Äänestä

Aloitan tänään, katotaan miten "rypyttömäksi" tulen, kaikkeen sitä sortuukin.

Äänestä

Yleensä en sorru tälläisiin, kun epäilen olevan humpuukia.
Jostain syystä nyt kuitenkin hairahduin ostaa purkin.
Olen nyt käyttänyt viikon verran. Mitään suurempaa muutosta ei ainakaan vielä ole näkynyt, paitsi pintakuivuus on vähentynyt tosi paljon.

Kerron "tulokset" sitten muutaman viikon päästä.

Äänestä
  • Nonnii, reilu kuukausi kulunut ja purkin pohja häämöttää.
    Eipä ole juonteet hävinneet, mutta eivät lisääntyneetkään.
    Kyllähän mä sen sisimmässäni tiesin, ettei mikään voide tee ihmeitä, mutta tulipa nyt testattua.

    Mielestäni on tosi epäreilua julkaista tälläisiä mainoksia.
    Vaikka olisi kuinka "järkevä", joskus voi retkahtaa.
    Ihmiset eivät yleensä kehtaa myöntää tulleensa huijatuksi.
    Kuinka moni ostaakaan kaiken maailman laihdutuspillereitä...

    Äänestä

MInä kans oon kokeillu ihmeainetta nimeltä botox ja se toimii oikeasti ;)

Äänestä

Lehmät lentää, lopettakaa jo.

Äänestä

Oikeesti, ei kannata uskoa mihkää voiteisiin, minä käyn the lookissa ottamassa täytettä säännöllisin väliajoin. Iho on kimmoisa ja tulos näkyy heti. Herätkää jo voiteiden hierojat -_-

Äänestä

Se on niin yksilöllistä. Mulla iho tosi kaunis kk käytön jälkeen. Ikää 53, mutta kasvot kolmekymppisen :D

Äänestä

Täyttä humpuukia tuo on. Minä onneton menin ja kokeilin. Ei niiltä saanut rahojaankaan takaisin, vaikka asiallisesti lähetin purnukan takaisin.

Äänestä

Eikö tämä ole huijjaus jo ed vuosilta.tällä sivulla mainos tulla rypyttömäksi nyt myös ja jengi sai laskuja mutta ei tuotetta, tietääkö joku?

Äänestä

Kyllä on kokeiltu,suurta valhetta koko juttu! kuinkahan paljon ihmisiä on joita on jymäytetty näillä voiteilla. Käärivät suuret summat rahaa hyväuskoisilta.Minä en ainakaan saanut rahoja takaisin.Voiteet tilasin viime syksynä,rahat meni ja rypyt jäi!

Äänestä

Kyllä on kokeiltu ja kun ei sopinut, piti palauttaa omalla kustannuksella ja ikinä ei tullut rahoja takaisin!!!

Äänestä
  • Näitä tuotteita myydään kuulemma Espanjassa puolet halvemmalla!

    Äänestä

Kuulin, että näitä ihmeaineita myydään Espanjassa ainakin puolet halvemmalla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ilmi Rypytön kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut tätä ihmeainetta? Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu