IHAN TÖRKEEN HYVÄ BIISI !

siis toi suomen kipale. Paljon parempi kuin Loordi silloin joskus 2006
joten voi vaikka voittaa !
7194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En jaksa uskoa voittoon, mutta ihan hyvin on Euroviisutasoa. Ei tartte tänä vuonna hävetä.

Äänestä

onpa tosiaan loistava biisi,ja uniikki ääninen laulaja huhhuh.niin massakamaa,että oon kuullu pari kertaa ja mitään jälkee ei tallennu muistiin.suomessa olisi upeaäänisiä karismaattisia laulajia,jos oikeesti haluttais voittaa.miksi yritätte katsoa noita mitään sanomattomia tusinaralleja ruusunpunaisten lasien läpi.

Äänestä

ompas plagioitu coldplayn biisi ihan laulajan ääntä myöten,miten kehtaattekin mennä tommoisella plagiaatilla euroviisuihin,jokainenhan tuo kuulee,että täysi kopio.

Äänestä

Joo on ihan tosi hyvä biisi. Omasta mielestäni. Mutta muu Eurooppa on tosin varmasti eri mieltä. Joten tuskin Suomelta voi kovin hyvää sijoitusta olettaa. Harmittaa kyllä vähän poikien puolesta mutta hei, ovathan he jo saavuttaneet ihan mielettömän paljon tähän mennessä. Selviytyneet finaaliin. (Jota muuten jännitin ihan sydän selällään). Tottakai toivon voittoa, mutta näin suomalaiseen tapaan en usko siihen. Rakastan kumminkin Softengineä, kävi miten kävi. :)

Äänestä
  • suomi hävisi euroviisut ja se stranssu voitti :(

    Äänestä

  • Vittuu kirjoitti:

    suomi hävisi euroviisut ja se stranssu voitti :(

    So what. :) Elämä jatkuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjgdasa kirjoitti:

siis toi suomen kipale. Paljon parempi kuin Loordi silloin joskus 2006
joten voi vaikka voittaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu