Silikonit erittäin pienille rinnolle, apua!

Eli suunnitteilla olisi hakea silarit kesän lopussa. Itselläni on erittäin pienet rinnat 65A ja olen pähkäillyt että kuinka isoksi kuppikoon saa silikoneilla?
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lihota itseäsi paljon, ota silarit. Ja laihduta.

Äänestä

Ellei ennestään ole löysää nahkaa kuten imetyksen jälkeen kutistuneissa rinnoissa, "neitseellisiä" rintoja pystytään suurentamaan yleensä noin kolme kuppikokoa. Suurempi kertavenytys voi aiheuttaa raskausarpia. Lääkäri osaa arvioida tarkemmin kuinka isot implantit voidaan laittaa.

Äänestä

Ok, kiitos paljon neuvosta! Varasinki jo ajan konsultaatioon missä selvii sitten loput.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppmee kirjoitti:

Eli suunnitteilla olisi hakea silarit kesän lopussa. Itselläni on erittäin pienet rinnat 65A ja olen pähkäillyt että kuinka isoksi kuppikoon saa silikoneilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu