Paljon melua darkkiksesta

Jättäkää nyt jo se miesparka rauhaan ja menkää tekemään jotain muuta.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

darkkista kiusaa pienet skinhead rasistipojat, ennen potkivat tummaihoisia pihalla porukassa, nykyään eivät uskalla kuin netissä kiusata enää. Kuitenkin kyseisillä mielisairailla syrjäytyneillä luusereilla ei ole mitään muutakaan elämää, joten he purkavat kaiken darkkikseen joka ei tunnu isänmaalliselta.

Äänestä

There's something about DarkFear

Äänestä
  • Aiemmin oli Lord Boredom säännöllisesti ajojahdin kohteena. Miehen poistuttua palstalta on näemmä Darkkis joutunut kuittailun ykköskohteeksi. Hän kyllä itse eedesauttaa sitä omalta osaltaan burgeri-raivoamisellaan.

    Äänestä

Jätettäishän me, mutta kun ei se jätä meitä rauhaan. Joka keskusteluun tunkee toistelemaan niitä samoja vanhoja lauseitaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Että näin. kirjoitti:

Jättäkää nyt jo se miesparka rauhaan ja menkää tekemään jotain muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu