Naiset eitee yhtään mitään

kunhan keikistelevät ja kiukuttelevat ko unelmien miehet ovat vaa elokuvis ja märis päiväunis!
597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitäs sinä teet? Kiukuttelet netissä anonyyminä, kun naiset ei tule iskemään kotoa.

Äänestä

Mulle riittää ko kerranvuodessa naista kosketan.

Äänestä
  • Pääsisinpä minäkin joskus koskemaan naista. Olet hyvin onnekas.

    Äänestä

Naiset tekee siinä vaiheessa kun niiden mahikset on menny. Eli tulevat sotkemaan alkavan suhteen.

Äänestä

Tuleeks naiset juttelee jos istut olut-tuopin kans terassil?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nöff Nöff kirjoitti:

kunhan keikistelevät ja kiukuttelevat ko unelmien miehet ovat vaa elokuvis ja märis päiväunis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu