Metro pitäisi saada Tervolaan

Olisi kova juttu. Se tosin toimisi varmaan viikon kun paikalliset sen hajoittaisivat.
7192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tottapa totta aloittaja .näinhän siinä kävisi

Äänestä

Tervolaan pitäisi saada oma lentokenttä

Äänestä

eikö ämpäripäät lennä kapakasta ulos kaarella

Äänestä

Viinakauppaa tänne halutaan ,eikä mitään lentokenttiä tai saati metroa

Äänestä

Viinakauppa, poliisi ja oma putka, ja vielä ikioma HOIJAKKA siinäpäsitä olis ihmettä;)

Äänestä

nyt poijaat ruvetaan ryypätä rällyytelemhän jussin kunniaksi

Äänestä

Minäkin komppaan. Osaksi se on pääteltävissä VR:n parkkipaikan hajotetusta autosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ämpäripää kirjoitti:

Olisi kova juttu. Se tosin toimisi varmaan viikon kun paikalliset sen hajoittaisivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu