Suomi naiset

http://www.iltalehti.fi/nainen/2014050918281832_na.shtml

Kyllä minulle kelpais tuollainen kiva nainen.
7113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siinä siis viisi yksinhuoltajaäitiä.

Äänestä

Mukava, että edes yksi realisti-ATM on palstalla.

Äänestä

Tuollaisia läski tissejä ei voi panna. Joku rikollinen ähkijä noitakin paneskelee.

Äänestä
  • Eli et panisi, mutta kuitenkin kadehdit rikollista ähkijää, joka pääsee sitä panemaan?

    Äänestä

  • Taidat olla kateellinen.

    Äänestä

todellisuudessa ne ei halua naista vaan miestä ja vieläpä vankila kundia niitä ätmejä harmittaa se että rikollinen ei pane heitä vaan naisia ja sekös sapettaa

Äänestä

Jaa, taas näitä. ATM/KTM-miehille pitää siis takoa näillä jutuilla alitajuntaan että pitäisi hyväksyä lässähtänyt nainen elleivät nyt satu sitä ytm jörnijää saamaan. Ei vaan ole sattunut miehistä vastaavia juttuja silmään koskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätmi-sinkku kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/nainen/2014050918281832_na.shtml

Kyllä minulle kelpais tuollainen kiva nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu