Munan työntämisestä rumaan naiseen

Miten saatte munan kovaksi esim. läskin naisen kanssa.
51529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 51

Vanhimmat

Miten saat itse ilman naista?

Äänestä

Ajattelen John Brolinia.

Äänestä
  • Josh

    Äänestä

Ruman kanssa ei ole samaa painetta kuin kauniin, ja se on kiva kun tietää ruman olevan aktiivinen saadessaan tasokkaampaa miestä. Rentous myös antaa eväät hyvään aktiin ja se kiihottaa ihanasti.

Äänestä

Jollei miehellä muna seiso naisen kanssa niin on joko impotentti tai homo.

Äänestä
  • jonkun saatanan siiderivalaan kanssa?

    Äänestä

  • Impotentteja ei ole olemassakaan, on vain rumia ja epäkiihottavia naisia.

    Äänestä

  • Seisooko itelläs kirjoitti:

    jonkun saatanan siiderivalaan kanssa?

    Miksi menet ruman naisen kanssa sänkyyn? Vittu kun oot tyhmä.

    Äänestä

  • hhhhhyyyyyvvvväää kirjoitti:

    Miksi menet ruman naisen kanssa sänkyyn? Vittu kun oot tyhmä.

    Miksi atm:llä ei seiso, ehkä juuri tuon takia onkin atm.

    Äänestä

  • hhhhhyyyyyvvvväää kirjoitti:

    Miksi menet ruman naisen kanssa sänkyyn? Vittu kun oot tyhmä.

    Kirjoittaja puhuu asiaa, mutta sai tietty heti miinuksia... Itse arvostan paljon enemmän miestä, joka ei pane ketä tahansa kuin sellaista ympäriinsä menevää "reikä se on reikäleivälläkin" -tyyppiä. Ja en tarkoita tätä minään negatiivisena kommenttina lihavia kohtaan, vaan siis ylipäänsä arvostan sellaista miestä joka ei ole sellaisen naisen kanssa jonka hän oikeasti kokee lähinnä vastenmielisenä. Siksi ihmetyttääkin kuinka kummassa ennemmin pokaa omasta näkökulmastaan vastenmielisen partnerin kuin turvautuu omaan käteensä, joka sentään on aika "neutraali".

    Äänestä

  • Marianne89... kirjoitti:

    Kirjoittaja puhuu asiaa, mutta sai tietty heti miinuksia... Itse arvostan paljon enemmän miestä, joka ei pane ketä tahansa kuin sellaista ympäriinsä menevää "reikä se on reikäleivälläkin" -tyyppiä. Ja en tarkoita tätä minään negatiivisena kommenttina lihavia kohtaan, vaan siis ylipäänsä arvostan sellaista miestä joka ei ole sellaisen naisen kanssa jonka hän oikeasti kokee lähinnä vastenmielisenä. Siksi ihmetyttääkin kuinka kummassa ennemmin pokaa omasta näkökulmastaan vastenmielisen partnerin kuin turvautuu omaan käteensä, joka sentään on aika "neutraali".

    Oikealla miehellä vehje toimii naisen kanssa, mutta se ei tarkoita sitä että panee ketä tahansa.

    Äänestä

ylipäätään pitäisi työntää rumaan naiseen. Itse lykkään munani vain kauniisiin naisiin.

Äänestä

Ei näin vanhemmalla iällä enää pystykään. Nuorena pystyis naimaan vaikka kuinka vanhoja rumiluksia kun pakotti itsensä.

Nyt tarvitsee nuorta, että jaksaa kiihottua. Mitä nuorempaa, sitä kiihoittavampaa.

Äänestä
  • Niinpä, voi voi miesraukkoja. Teillä ne pelit ja vehkeet sen kun heikkenee, kun taas naisilla seksuaalisuus vain paranee iän myötä ja orgasmit paranevat ja voimistuvat. Onneksi on nuoria ja halukkaita miehiä hoitamaan hommat, kun vanhemmat ei enää pysty.

    Itse en tajua kuinka miehet jaksavat elää tuon asian kanssa, että seksuaalisuus vain hiipuu hiipumistaan iän mukana. Sääliksi käy.

    Äänestä

  • Voi voi voi... :( kirjoitti:

    Niinpä, voi voi miesraukkoja. Teillä ne pelit ja vehkeet sen kun heikkenee, kun taas naisilla seksuaalisuus vain paranee iän myötä ja orgasmit paranevat ja voimistuvat. Onneksi on nuoria ja halukkaita miehiä hoitamaan hommat, kun vanhemmat ei enää pysty.

    Itse en tajua kuinka miehet jaksavat elää tuon asian kanssa, että seksuaalisuus vain hiipuu hiipumistaan iän mukana. Sääliksi käy.

    Sehän on vain hyvä, että seksuaalisuus hiipuu iän myötä. Itse ainakin haluaisin päästä eroon tästä seksuaalisuuden kirouksesta niin pian kuin mahdollista.

    Sitä en ymmärrä, että miksi teillä alhaisen markkina-arvon naisilla on tarve mainostaa seksikokemustanne ja tuoda sillä arvonne yhä enemmän alas. Puumat ovat luusereita, koska eivät löydä omasta ikäluokasta miehekkäitä, komeita ja itsevarmoja miehiä. Sitten täytyy tyytyä nuoriin beta-poikiin, jotka eivät oikein tiedä miten olla naisten kanssa ja etsivät vanhoja opettajia, kunnes on tarpeeksi ymmärrystä ja taitoa vaihtaa oikeasti kiinnostavaan, nuoreen tyttöystävään.

    Komeat ja itsevarmat 35 miehet etsivät aina selvästi nuorempia naisia, se on universaali totuus. Yli kolmekymppinen nainen voi harvoissa tapauksissa kelvata, jos on lapseton ja aikuistuttuaan panostanut paljon feminiiniseen ja hellään puoleensa, mikä ei käytännössä koskaan ole totta. Kaikki vanhentuvat naiset ovat tyytymättömiä elämäänsä, kun taas vanhentuvat miehet ovat tyytyväisiä. Se johtuu yksinomaan siitä, että seksuaalinen markkina-arvo tekee vahvan käännöksen, kun ikää tulee 30.

    Äänestä

Olen laittanut elämäni aikana niin rumia ja läskejä naisia,
että Johanna Tukiainen olisi ollut hoikka missi niissä kisoissa.
Jaa a no se kovettuu kun mennään sänkyyn ja löystyy sitten joskus
seuraavana aamupäivänä tai keskipäivän huitteilla.
Kysymyksessä on vaistonvarainen toiminta kuten hengittäminen,
joten tuo on kyllä aika vaikea ihmisen sotkea.

Jos muna ei toimi tällä tavalla, niin joko: 1)jännität
tai sinulla on 2)eregtio-ongelma tai sitten mahdollisesti,
3)et pidä naisista vaikka luulet vielä niin... Joten valitse näistä.

Äänestä

En ole tuota kokeillut, mutta olettaisin, että se kalun stimulointi tekee tietyn reaktion lihavankin naisen toimesta..Turhaa ihmispilkkaa nämä viestit minusta.

Äänestä

Täytyy myöntää, että parhaimmat kyydit on saatu rumilta läskeiltä, eräällä kaloriinalla oli niin kireä reikä, että lasti meinas purkautua saman tien vaikka olin ämpyräkännissä.

Äänestä
  • Huomasin muuten sitten saman.

    Äänestä

että näin naisena tällaista ketjua lukiessa tulee todella paha mieli… Olipa kenen mielestä ruma, toisen miehen mielestä kaunis...

Äänestä
  • Totta- Pilalla olevia miehiä on paljon.

    Äänestä

Pistän silmät kiinni, ajattelen jotain kaunista ja toivon että homma on pian ohi. Ei ole onneksi käynyt kuin kerran, eikä toista kertaa käy.

Äänestä

Kyllä naisen pimpsa, tissit ja perse kiihottaa sellasinaan omina itsenäisinöä yksiköinään kun näen ne paljaana että en minä muuta tarvitse, siksi on ihan sama onko nainen hoikka vai lihava, kiihotun silti ja panen mielelläni..tai siis panisin jos naiset antaisivat tämmöiselle rumalle hc-atmille:(

Äänestä
  • Kyllä vuosien tai jopa vuosikymmenten pillunpuute on jalostanut monen ätmin mieltä siten että jos, kerrankin on tarjolla naista, niin roskaan, eli läskiintyneisiin yli 30v selluliittikurppiin ei kosketa, vaan vain laadukkain hoikka tuore liha kelpaa enää ankaran vihanussinnan kohteeksi.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Kyllä vuosien tai jopa vuosikymmenten pillunpuute on jalostanut monen ätmin mieltä siten että jos, kerrankin on tarjolla naista, niin roskaan, eli läskiintyneisiin yli 30v selluliittikurppiin ei kosketa, vaan vain laadukkain hoikka tuore liha kelpaa enää ankaran vihanussinnan kohteeksi.

    Kyllä sitä varmaan vielä nuorena monellakin miehellä muna seisoo lihaville ja vähemmän kauniille naisille kunhan vain saa reikää pahempaan puutteeseen. Pillun saaminen tekee aina hyvää vaikkei se kaikkein laadukkainta olisikkaan. Sama reikä se on kuitenkin niillä lihavemmillakin naisilla ja hyvää se tekee kun sinne saa munansa työntää.

    Äänestä

Yököttävää tekstiä? Rumat,lihavat naiset...Entäs keski-ikäset, kaljamahaset miehet, joilla ei seiso, vaikka ois missin veronen nainen tarjolla! KATTOKAA PEILIIN, ENNEN KU ALATTE SUOLTAA, TOTA TEKSTIÄ!!! Tai, sitte, on parempi, et ettette kato sinne peiliin.Voitte elää kuvitelmissanne, että sixpäckki on kunnossa, hiusraja ei oo noussu, ym.Ja sitte nainen pitää silmäsä kiinni ja odottaa jotain tapahtuvaksi...!

Äänestä
  • Joo, kaikennäkösiä ukkojakin on.

    Harva on edustava.

    Äänestä

Nainen ei nai vähempitasoisen miehen kanssa (kuin ehkä rahasta). Mies sen sijaan voi naida vähempitasoista naista. Näin sanoo tasoteoria.

Äänestä

On naisilla helppoa! Nuorena iso kyrpäisiä ytmejä pörrää ympärillä, sen kun valkkaa sen jolla on isoin BMW ja paras duuni, vanhempana kun ytmi jättää ja vaihtaa nuorempaa (vitun paska-aivo vie siinä kolmekymppisen kiltin miehen mahdollisen naisen) saa erotettu nainen sitten puumailla oli millainen haahka tahansa ja netistä ujoa urheilullista nuorta miestä löytyy ympäri Suomea seksiseuraksi asti jos ne ravintoloiden pulleat nelikymppiset panomiehet eivät hottaa.

Äänestä
  • Naisella on toki edelleen se ongelma, että hän voi leimautua hutsuksi. Toki asenteet ovat kai siinä mielessä muuttumassa. Toisaalta nainen ehkä pelkää että joku mies jää roikkumaan.

    Eikä panomies välttämättä ole epäkiltti, vaikka toki usein on, mutta pitääkö aina yleistää?

    Äänestä

  • Hmmm.... kirjoitti:

    Naisella on toki edelleen se ongelma, että hän voi leimautua hutsuksi. Toki asenteet ovat kai siinä mielessä muuttumassa. Toisaalta nainen ehkä pelkää että joku mies jää roikkumaan.

    Eikä panomies välttämättä ole epäkiltti, vaikka toki usein on, mutta pitääkö aina yleistää?

    Kun nussii vaan neljän seinän sisällä ei leimaudu hutsuksi.

    Äänestä

  • Mitenköhän on edes teoriassa mahdollista, että kaikki naiset saavat isokyrpäisen bemarimiehen vakavaan suhteeseen, josta voi sitten myöhemmin tulla jätetyksi? Vai onko taas vika siinä, että samalla kun haukutaan naisten miesvalintoja, niin itse katsellaan vain meikatuimpia bimboja?

    Äänestä

"Turhaa ihmispilkkaa nämä viestit minusta."

Juuri näin. Täysin turhaa ja tarpeetonta.

Äänestä

Ei ole vielä ollut tilannetta että rumaa naista pitäis panna. Kauniita riittää vielä ihan hyvin.

Äänestä

Vain rumilukset joutuva panemaan rumia ja lihavia, itse onneksi saan laadukkaita ja kauniita naisia.

Äänestä

Tämä nettipornon aikakausi on aiheuttanut sen, että miehen kiihottumiseen tarvitaan vain näköaistia. Entisaikaan naitiin pimeässä peiton alla eikä pesullakaan käyty kuin korkeintaan kerran viikossa. Silloin sheivauksista ei oltu kuultukaan. Silloin kyse oli tuntoaistin käytöstä.

Ne, jotka ovat sängyssä ruman kanssa, pistävät silmät kiinni ja kuvittelevat, että sänkykumppanina on joku kaunis ihminen. Fantasiointi on siis avaintekijä tässä. Kumpikaan ei voi tietää, mistä toinen haaveilee juuri silloin.

Jos kumppanissa ällöttää joku tietty kohta esim. lihava vatsa, niin silloin ei kosketella sitä vatsaa, vaan jotakin muuta kohtaa esim. rintoja ja pehmeää pyllyä. Lihava vatsa ei näy myöskään tietyissä asennoissa esim. takaapäin tai tietyissä suuseksin asennoissa. Hyvää seksiä saa, kun keskittyy tuntemuksiin, käyttää fantasiointimielikuvia ja koskettelee niitä osia, jotka kiihottaa.

Naisen kireydellä ei ole mitään tekemistä lihavuuden tai hoikkuuden kanssa. Suihinottotaidot jne eivät myöskään riipu kilomääristä.

Äänestä
  • "Kulta, voin kyllä panna sua, mutta asiaan liittyy tiettyjä reunaehtoja..."

    Voiko mies mitään romanttisempaa naiselleen edes sanoa?

    Äänestä

  • ätmi kirjoitti:

    "Kulta, voin kyllä panna sua, mutta asiaan liittyy tiettyjä reunaehtoja..."

    Voiko mies mitään romanttisempaa naiselleen edes sanoa?

    Ei ne naisetkaan sano miehelle, että "Joo, voit panna mua, kunhan mä saan rauhassa haaveilla George Clooneystä tai David Beckhamista". Yhden yön jutut on pitkälti teeskentelyä muutenkin. Teeskennellään, että pidetään toisesta, vaikkei ehkä vähempää vois kiinnostaa. Ollaan itsekkäitä, jotta saadaan tyydytystä. Kumpikaan ei tiedä, mitä toinen ajattelee ja hyvä niin.

    Äänestä

Uskon, että moni mies kerää lukumäärää, kuinka monta naista on kaatanut. Tällöin ei ole väliä, onko nainen ruma vai kaunis. Tietty mieluummin kauniin kanssa, mutta rumakaan ei siis mene hukkaan.

On sitten mukava elvistellä tai vaikka itsekseen myhäillä, että on maannut 70 eri naisen kanssa.

Äänestä

Rumista naisista ei kerrota kavereille. Toisin kuin kalajutuissa, yritetään kuvata läskit laihemmiksi. Läskit voivat olla todella mukava, yhteyskunta hylkii heitä. He kaipaavat vain kosketusta. Nille läskeille ei ole mitään tehtävissä jotka purkavat omaa pahaaoloaan muihin.

Äänestä

Silmät kiinni ja ajattelee teininaisten kiinteitä teinitissejä, teiniperseitä ja teinipilluja. Sitten vaan nopeasti edelleen silmät kiinni ettei lerpahda runttaa kyrpää siihen ihravittuun muutaman kerran ja päästelee spermat. Se on aivot tärkein sukupuolielin, kuten sanotaan, pitää vaan kuvitella että panee ihan muuta.

Äänestä

rumia naisia (en kyllä pane minkäänlaisia naisia)

Äänestä

Monesti rumat ovat paljon kiimaisempia ja parempia panemaanä

Äänestä
  • Se on heille ainoa tapa pitää mies koukussa. Eivät he oikeasti ole niin kiimaisia, mutta pakko pistää huikea pornoshow pystyyn, jotta saisi pidettyä miehen itsellään.

    Äänestä

  • --,.- kirjoitti:

    Se on heille ainoa tapa pitää mies koukussa. Eivät he oikeasti ole niin kiimaisia, mutta pakko pistää huikea pornoshow pystyyn, jotta saisi pidettyä miehen itsellään.

    totta. Parhaat kyydit olen saanut ei-niin-kauniilta muijilta. Kauniit ovat usein aika lahnoja.

    Äänestä

  • Tuo on aivan kirjoitti:

    totta. Parhaat kyydit olen saanut ei-niin-kauniilta muijilta. Kauniit ovat usein aika lahnoja.

    voi olla hyvää, jos nainen on ruma!

    Äänestä

Kenkälusikalla voi munan ujuttaa ruman naisen sisään. Siinä se sitten voi kovettua jos on kovettuakseen. Jos ei kovetu, toteaa vaan, että fuck this shit ja panostaa jatkossa kankea kovettavan kauniin naisen skoraamiseen.

Äänestä

Silloin ollaan vaikeassa tilanteessa, kun rumuus on sillä asteella ettei erota kumpi on suuaukko ja kumpi vagina, karvoituskin voi olla sama. Silloin on vaan pumpattava siihen koloon joka tuntuu paremmalta. Tietysti olisi hyvä varmistua jollakin lailla että ollaan ylipäätänsä tekemisissä ihmisen kanssa, eikä panna naapurin lammaskoiraa. Tämän voi varmistaa kysymällä sitä kumppanilta hienovaraisesti. Hyvä keino on myös tasoittaa naisen naama Teknoksen pikasiloitteella, se on myös helppo hioa (muista käyttää pölysuojainta!). Liian lihavan naisen kanssa ei kannata edes yrittää (erottaa yleensä selässä olevasta harppuunasta), tulee vaan sanomista ryhävalaiden suojelijoilta. Toivottavasti neuvoistani oli apua, hyviä panohetkiä, ja pidä muna korkealla!

Äänestä

Aina voi nauttia vähän alkoholia. Pikku hiprakassa ei kiinnitä niin paljon huomiota toisen ulkonäköön. Joskus voi aamulla olla järkyttynytkin sen kumppanin ulkonäöstä, kun on selvin päin.

Ruman ja lihavan elämässä seksi ei ole itsestäänselvää. Hetken hellyyttä ja välittämistä sekä estotonta seksiä saa todennäköisemmin keskivertoa rumemmalta ja lihavammalta. Hyvännäköiset saavat parasta ilman yrittämistäkin olipa kyseessä mies tai nainen, joten heidän ei tarvitse osata oikeastaan mitään.

Äänestä

Rumasta en tiedä koska sehän on suhteellista mutta lihavan naisen kanssa ei onnistu.

Pari kertaa olen ajautunut siihen tilanteeseen että kämpille ollaan menossa pyöreän naisen kanssa.

On ollut pakko keksiä tekosyy miksei mennä koska on tajunnut ettei seisoisi naisen kanssa.

Ei vain sytytä.

Äänestä

Viagra on kova sana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten se onnistuu? kirjoitti:

Miten saatte munan kovaksi esim. läskin naisen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu