Tosiko ko vesi

Vihriäläiset ovvat tehneet vuosien aikoina etenkin laphiin useitten miljaardien eurojen vahingot, ja vielä niitä pittäisi äänest'ää, hyi *elvetinhelvetti!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt se Niinistö (vihret) vastustaa Olkiluoto 4:n jatkettua lupahakemusta. Uutisissa äsken... oikein hykerteli ajatuksella, että hakijat joutuvat alottamaan lupaporosessin alusta.
ja uutta lupaa tietenkin piipertäjät vastustavat, sehän on selvä.

Noh onneksi ovat ns. marginaalipuolue.

Äänestä

hiihtokeskukset millä työkin elättä? voi helkutin helkutti mitä luonnon raiskausta, moottorikelkka safaria ja muuta saastetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei vihriä kirjoitti:

Vihriäläiset ovvat tehneet vuosien aikoina etenkin laphiin useitten miljaardien eurojen vahingot, ja vielä niitä pittäisi äänest'ää, hyi *elvetinhelvetti!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu