Treffitapahtuma sinkuille!

Ensi viikkolla tänne! Erityisesti miehiä ;)
5104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tästähän oli jo avaus. Voin toki tulla, jos olette kiinnostuneita keskustelemaan Amaryllixin kalojen tuoreudesta, muuhun ei oikein riitä kompetenssi.

Äänestä

Eipä ole tullut luettua kirjoja kunnolla aikoihin. Nytkin yksi lojuu sängyn vieressä avaamattomana. Tuskin olisi tarpeeksi aineksia keskusteluun.

Äänestä

No ei kyllä ikinä ole mitkää kirjat kiinnostanu. Ennemmin menisin jonnekki ulos kun on kerran kesä.

Äänestä

Mutta voishan sinne mennä vaikkei kirjat nappaakaan. Vai onko kirjallisuudesta kiinnostuneelle sinkkunaiselle ultimate deal breaker, että mies ei juurikaan lue ja mitenkään haaveile yhteisestä kirjahyllystä?

Kannustan kyllä harrastuksessasi ja saat just sellasen kirjahyllyn ku haluut ja kun opit tuntemaan mut, niin varmaan osaat kerran vuoteen lyödä nenäni eteen kirjan, joka naulaa mut viikoksi sohvan pohjaan kun en malta päästää irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nöpö kirjoitti:

Ensi viikkolla tänne! Erityisesti miehiä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu