Onko ne samat miehet kun täällä vaatii kumppaniltaan neitsyyttä ja samalla katsoo pornoa ja suunnittelee maksullisissa käyntiä?
Neitsyys ja maksulliset
Wooviani
11127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä sitten?
Mitä se sulle kuuluu?
En ole ikinä vatinut neitsyttä. Kyllä se seksin saaminen kiehtoo aina enemmän mitä vaikeampaa sitä on saada. Se taitaa olla hel.vetin hieno kokemus sitten kun sitä on niin vaikea saada.
Todennäköisemmin helvetinmoinen pettymys, kun on ensin kuvitellut, miten ihanaa ja täydellistä se on kuin elokuvissa, mutta todellisuus on kaksi työntöä ja ravistus.
Maksullisen kanssa asiasta keskustelleena, voin kertoa että aika monelle ensikertalaiselle se on helposti pettymys tai hämmennyksen aihe. Moni ei ensimmäisellä kerralla sit kykenekään viemään asiaa loppuun kun jännitys iskee. Tai sitten tulee liian nopeasti tai ei tule ollenkaan. Jos maksulliselle päätyy sitä hommaa hoitamaan, niin pitää pystyä sitten miettimään että mitä oikeasti haluaa. Ei se pelkkä seksi ole koskaan sama asia kuin oikea suhde. Sama pätee baarista löydettyihin yhden yön juttuihin.
Ja ihan normaalia hommaa on maksulliselle että päästää ätmejä poikuudestaan. Ätmejä tulee aina olemaan, ja missäs muualla ne poikuudestaan eroon pääsisi.
Miten se eroaa naisten panoringeissä pyörimisestä, fuckbudduna olemisesta, tai sarja-deittailusta jossa miehet vaihtuu kuten sängyn lakanatkin?
Yhtä tekopyhää paskaa molemmilta, jos on korkea moraali niin on yhden naisen/miehen kanssa kerrallaan eikä matriisimaisesti panokamuja siellä täällä eikä mikään juttu ole kuin panoa. Jakari ottakoon pelipanomiehensä, niin se homma menee.
Samaa miettinyt. Se on aivan samaasia, kuin, että neitsyt-nainen kyselee kunnon miesten perään, mutta suunnittelee kuitenkin samalla kiksauttavansa parin pelimiehen kanssa ja katselee netistä isokullisia tummaihoisia ukkoja samalla sormettaen.
Tämä on etuoikeutettujen miesten palsta. Ei heille voi asettaa vaatimuksia, ettei heidän herkkään sieluunsa satu. Ja jos sattuun, niin sitten pitää itkeä monta vuotta sikiöasentoon käpertyneenä ja kirjoitella nettiin kuinka kaikki naiset on huo.ria.
Naiset tietävät, että seksi ei tee ihmisestä yhtään sen huonompaa. Miehille oma kunnollisuus on vain kauniimmin ilmaistu että pelkää seksiä, naisia ja lihallisuutta.
Ei se ole pelkäämistä, jos ei vaan saa sitä pillua keneltäkään.
Samat miehet arvostaisi kumppanissaan neitsyyttä, ei vaadi sitä. Mutta koska sellaisia on nykyään melkein mahdotonta löytää parinkympin jälkeen, niin tietysti sitten on ihan sama käykö sekstailemassa maksullisen tai sitä baareissa itseään miehille jakanutta naista. Ei niistä kumpikaan ole sen parempi tai huonompi ihminen.
Joku naiseton ätmi, joka ei onnistu saamaan edes sitä baarin kevytkenkäistä jakorasiaa antamaan seksiä itselleen, voi oikeasti unohtaa haaveet siitä että saisi sen harvinaisen neitsyen itselleen. Kyllä sen neitsyyden vie joku jännempi pelimies.
Maksullinen on ainakin rehellisesti sitä mitä on. Ei väitä olevansa mikään erityisen siveä nainen vaikka paneekin useita miehiä, toisin kuin monet muut naiset. Itse annan oman poikuuteni mieluumin sille rehelliselle maksulliselle kuin sille baarin känniselle satunnaisille miehille rasiaansa jakavalle naiselle.
Ja pornon kattominen ei muuten liity asiaan mitenkään. Kyllä se neitsyt nainenkin saa pornoa katsoa jos haluaa. Ei oman käden käyttö poista neitsyyttä.
Missä siis on ongelma?