jos nainen (tai mies) vilauttelee alushousujaan, niin silloin on oikeus ja kohtuus saada ehotella, joutumatta noloon tilanteesen tai tulla leimatuksi.
http://tinyurl.com/lgcrwdp
Minä olen sitä mieltä että....
6
137
Vastaukset
- hygieenikko
Noh noh ukki, rauhoitutaanpas taas.
No mikä et ei! Sinullahan tuota asiaa näyttää olevan, oletko koskaan ajatellut sittä, että sinun säätäminen tällä palstalla ei periaatteessa ole turhaa, sillä sinun kommentejahan tarvitsevat ja lukevat kaikki.
Vatipäähän on onnensa kukkuloilla kaikissa paikoissa, missä voi kommentoida muiden asioita tyhmillä kommenteilla, mitkä eivät yleensä liity aiheeseen millään tavalla.
- hygieenikko
Jospa nyt heitän vatipäänä yhden kommentin tähänkin keskusteluun!
Modelli "kultaseseni" voit jatkaa yhä alkamaasi keskustelua
trolliklossin/trollivaarin kanssa.
Minulla on ollut hiukan kiireinen ilta ystävien parissa, piipahtivat kylässä.
Nyt pitää vielä käydä itsekkin saunassa pesulla ennen nukkumaan menoa.
Pahoittelen etten jaksa märehtiä nyt mitään asiaa, nukuttaa vietävästi.
Hyvää yötä sinulle ja trollille!.. ja antoisia keskustelu hetkiä.
__hygieenikko Mikähän fetissi sekin lienee, kun haluaa esitellä alushousujaan? Tai mikä fetissi, jos on todella kiinnostunut niistä alkkareista?
Minkä verran ketään kiinnostaa lahjapaperi vai ollaanko kiinnostuneempia enempi sisällöstä? - Juu juu, kiva kääre, mutta onko sisältö yhtä punainen ja kiiltävä kuin päällinen?
Toisaalta taas, kuka pöysti haluaa että joku on kiinnostuneempi käyttämistä alushousuista, kuin sen kantajasta? - "Iltaa neiti/herra alushousu, voisinko tehdä lähempää tuttavuutta kanssanne? Lähtisikö neiti/herra alushousut mukaani jatkoille? Sinä vaateteline siinä voitkin jatkaa matkaasi"Tosi deeppii shittii! :D Olisi aika uljasta pöystii.... jos herra ja neiti alushousu löytäisivät toisensa. Juhannuksena he pakkaisivat matkalaukkunsa ja viettäisivät lomansa kalsarifestareita kierrellen.
Oikeuslaitos joutuu aina turvautumaan lääketieteeseen, kun kyse on itsensäpaljastelun ja vilauttelun rajasta.
Vaikkakin kaikki epämääräiseltä tuntuvat käyttätymismuodot vaikuttavat oudoilta, niin kuitenkin ne toimivan puolin ja toisin:D
- no ei,
olet väärässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t714166- 332381
- 402234
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin191756Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401622Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251512- 811496
- 1461262
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..221173Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät901135