Neljän vuoden odotus päättyy, MM-kisat ovat taas täällä! Jalkapallon 20. MM-lopputurnaus pelataan 12.6.-13.7 jona aikana on ns. kisaleskiä halukkaiden käytössä pilvin pimein. Itse olen kyseisen ajan täysin eristyneenä muusta normaalista elämästä ja tulen katsomaan varmasti kaikki 64 ottelua ~vastaa noin 640 hyvää seksikokemusta. Ainut ongelma on pysyä sevänä tuon ajan, koska viime kisoista en muistanut yhtään mitään, niin jouduin katsomaan ne dikiboksilta jälkikäteen. Toisaalta kun katsoin ne sitten taltioinneilta jälkeen päin, niin ikään kuin olisi ne olleet taas uudet kisat.
http://tinyurl.com/ptkx9ql
Wellcome El Mundo
13
92
Vastaukset
- Modelli on 200 v.
Vitun urpovanhus. Se on welcome eikä wellcome.
- iso karvainen mies
Modelli katsoo kisat meikäläisen sylissä D:
- ????????????????????
modelli kirjoitti:
Sähän voit suomentaa tolle yhelle vatipäälle mitä well...come tarkoittaa.
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille. - iso karvainen mies
???????????????????? kirjoitti:
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille.Modelli on meikäläisen pikkuritsa D:
???????????????????? kirjoitti:
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille.minä en jätä arvailun varaa, jolloin tämä sinun epäsuoravihjailulla voit miettiä itsesi kohdalla kuinka itseesi osuu ja uppoo. halventamalla minua et todellista luontoa voi muuttaa, kyllä sen läpinäkyvän verhon läpi näkee.
ehkä et ymmärtänyt niin selitän lyhyemmin olet huonokäytöksinen ja epäsosiaalinen.- palstan älymystö
iso karvainen mies kirjoitti:
Modelli on meikäläisen pikkuritsa D:
karvainen hölmö plussailee ainoana itseänsä näköjään:(
sinullahan on hyvä tavoitteet, haet vielä hyvää seuraa ja nautitte samalla kehon lämmöstä, viinirypäleitä, vettä/Pepsi NEXT(stevialla osittain makeutettu) ja popcornia. jos ei nyt ota porkkanoita tippauksen kera ja sitten sitä pihviä(punaviinillä makeutettuna) vesimelonisalaatin kera.
nam
me nautitaan sitten noista kun lapset on aikuisia.- pipiatri
http://www.youtube.com/watch?v=FaqSchFmVRM
Hijo de algo modelli tienes que muchas grazias ami por todo el mundo que lo que yo
tenia hacer, por favor hombre modelli :oD el mundo es Grande como mi alma
- kassiALMA ´
QUE MENTIDA!!!111!!!
VALHETTA
intiaaneilla ei ole sielua koskaan ollutkaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901955
- 1131053
- 1091025
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20747- 52694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä30611ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42598Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174546Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482
