Neljän vuoden odotus päättyy, MM-kisat ovat taas täällä! Jalkapallon 20. MM-lopputurnaus pelataan 12.6.-13.7 jona aikana on ns. kisaleskiä halukkaiden käytössä pilvin pimein. Itse olen kyseisen ajan täysin eristyneenä muusta normaalista elämästä ja tulen katsomaan varmasti kaikki 64 ottelua ~vastaa noin 640 hyvää seksikokemusta. Ainut ongelma on pysyä sevänä tuon ajan, koska viime kisoista en muistanut yhtään mitään, niin jouduin katsomaan ne dikiboksilta jälkikäteen. Toisaalta kun katsoin ne sitten taltioinneilta jälkeen päin, niin ikään kuin olisi ne olleet taas uudet kisat.
http://tinyurl.com/ptkx9ql
Wellcome El Mundo
13
83
Vastaukset
- Modelli on 200 v.
Vitun urpovanhus. Se on welcome eikä wellcome.
- iso karvainen mies
Modelli katsoo kisat meikäläisen sylissä D:
- ????????????????????
modelli kirjoitti:
Sähän voit suomentaa tolle yhelle vatipäälle mitä well...come tarkoittaa.
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille. - iso karvainen mies
???????????????????? kirjoitti:
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille.Modelli on meikäläisen pikkuritsa D:
???????????????????? kirjoitti:
Seksi palstat löytyy suhteiden yläpuolelta, jos siellä poijaat selvitätte sanojen ja sanontojen erotukset. ;))
Moraalinvartijalle tuskin kannattaa selittää, ainakaan kovin lyhytesti ei mene perille.minä en jätä arvailun varaa, jolloin tämä sinun epäsuoravihjailulla voit miettiä itsesi kohdalla kuinka itseesi osuu ja uppoo. halventamalla minua et todellista luontoa voi muuttaa, kyllä sen läpinäkyvän verhon läpi näkee.
ehkä et ymmärtänyt niin selitän lyhyemmin olet huonokäytöksinen ja epäsosiaalinen.- palstan älymystö
iso karvainen mies kirjoitti:
Modelli on meikäläisen pikkuritsa D:
karvainen hölmö plussailee ainoana itseänsä näköjään:(
sinullahan on hyvä tavoitteet, haet vielä hyvää seuraa ja nautitte samalla kehon lämmöstä, viinirypäleitä, vettä/Pepsi NEXT(stevialla osittain makeutettu) ja popcornia. jos ei nyt ota porkkanoita tippauksen kera ja sitten sitä pihviä(punaviinillä makeutettuna) vesimelonisalaatin kera.
nam
me nautitaan sitten noista kun lapset on aikuisia.- pipiatri
http://www.youtube.com/watch?v=FaqSchFmVRM
Hijo de algo modelli tienes que muchas grazias ami por todo el mundo que lo que yo
tenia hacer, por favor hombre modelli :oD el mundo es Grande como mi alma
- kassiALMA ´
QUE MENTIDA!!!111!!!
VALHETTA
intiaaneilla ei ole sielua koskaan ollutkaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1537532Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1305189Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y432680- 2632283
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu812218Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont672078Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5662057Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.561110Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2911077Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.661065
