Uiton rannassa oli

Vissiin jonku soutuvene päässy vähän tuulen matkaan ko oli jo sielä jonkumatkanpääsä rannasta.
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No oisit uinu kiini! Minun paatti! Lähetän sulle uuesta venneestä laskun, ko et tehny mittään vaikka näjit että son menossa.

Äänestä

Kiitos huomaavaisuudestasi menköön nyt tämänkerran ilmiseksi.

Äänestä

vakuutus korvaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuuli vei kirjoitti:

Vissiin jonku soutuvene päässy vähän tuulen matkaan ko oli jo sielä jonkumatkanpääsä rannasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu