Nettideittailen vain täällä

Itse nettideittailen vain tällä palstalla. Etu on siinä, että palsta on maksuton. Menestys ja tulokset yhtä hyviä, kuin maksullisilla deittipalstoilla.
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä en deittaile enää missään, kokeillut maksullistakin,
mutta sama tyyli joka paikassa.

Ihmiset haluaa olla loppujen lopuksi yksin, vapaita lintuja
ilman mitään riippaa kintussa. Monilla on niin paljon
harrastuksia ja muuta seuratoimintaa, ettei jää aikaakaan,
kuin pika-panoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herra 47 kirjoitti:

Itse nettideittailen vain tällä palstalla. Etu on siinä, että palsta on maksuton. Menestys ja tulokset yhtä hyviä, kuin maksullisilla deittipalstoilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu