Ämmät taas tappelemassa

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288695617251.html?pos=ksk-nln

Cat,fightia piisaa vaan.............Ne Naiset, Ne Naiset

uskalla enää missään liikkua, kun joku ämmä tulee tukkanuottasille ja rakennekynsien jäljiltä palttoo on suikaleina, kuni Buffal Billun takki:(
553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat


  • Noi ruusut tuossa ekalla videolla on kyl jotain ghetto perseitä. Turvamiehet on ihan helisemässä. Tokal videol meno näyttää enemmän painimiselta.

    Äänestä

sinunhan pitää olla kiltti niin ne tappelee sinun vuoksesi keskenään, ikävä kyllä, erittäin totta kuin voi olla. mutta jos olet tuhma ne raatelee sinut hengiltä.
ehkä joku fiksu voi antaa niiden muiden tapella keskenään, näin ollen huomaat sen rauhaa rakastan seisovan ihmetellen tätä mullassa pyörimistä. jos ei sitten sen kimppuun käydä mutta todennäköisesti, hän yrittäisi pysyä heidänkin kanssaan väleissä.
ei se edes auttaisi niitä hulluna rakastuneita, koska kuka hullu nyt siihen soppaan kierisi mukaan vapaanehtoisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipiatri kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288695617251.html?pos=ksk-nln

Cat,fightia piisaa vaan.............Ne Naiset, Ne Naiset

uskalla enää missään liikkua, kun joku ämmä tulee tukkanuottasille ja rakennekynsien jäljiltä palttoo on suikaleina, kuni Buffal Billun takki:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu