Kiinnostaako palstan miehiä naisen B-rappu?

Ja jos kiinnostaa niin saako olla käytetty?
8157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kaupungilla liikkuu sellainen huhu, että palstan pojista ainakin Pastor Tiihonen, Jare Maldonado, Jännä-Jare, Bicky Royal -mies sekä Old Spice -mies ovat erikoistuneet nimenomaan b-rappujen kurittamiseen. DarkFear sen sijaan himoitsee edellämainittujen miesten mulkkua b-rappuunsa.

Äänestä

Näitä miehiä kiinnostaa kaikki mikä liittyy seksiin, kysy mielummin mikä ei kiinnosta :)

Äänestä

Haluan tehdä naisen kanssa kaikkia kivuliaita pornojuttuja, koska porno on niin minulle opettanut ja siitä syystä, että olen mies joka ei ajattelu kuin peniksellään ja välittää vain omasta nautinnostaan. Minulle ei myöskään kelpaa kuin photoshopattu teinimissi.

Äänestä

En vastaa tähän.

Äänestä
  • Eli kyllä, mutta et halua sanoa sitä ääneen itsellesi.

    Äänestä

Siittimeni ei ole mikään kakkatikku, tykkään kyllä takaa päin pökkiessä levittää naisen peppuposkia ja katsella miltä se naisen ryppyreikä näyttää. Kerran olen sormen työntänyt naisen pepunreikään.

Äänestä

Kiinnostaa merkittävästi ja saa olla käytetty. Minun nakkini nyt onkin niin ohut, että A-rapussa vaan kaikuisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neitsyt-B kirjoitti:

Ja jos kiinnostaa niin saako olla käytetty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu