niin että kannattaako mailan lyöntikohtaan laittaa erkkaa vai kitkateippiä? kitkateippi lisäisi pallon ja mailan välistä kitkaa, mutta sitä en ole nähnyt kuin harvoilla. onko kellään kokemuksia?
Vastaukset 6
- BesäBallisti
Itse käytän molempia teippejä:D
Mutta jos jompaa kumpaa pitäisi suositellla nii sanoisin että kitkateippi.Ja laita kitkateippiä kiertämällä nii että teipin välistä näkyy jonkin verran mailan pintaa. - .,?!
Itse suosittelen erkaa koska kitka teippi rikkoo pallot
- bobollpelaaja
itellä ollu aina erkkaa ja siit oon tyytyväi
- Kotiuttaja
Totta, kitkateippi rikkoo pallojen pinna nopeasti ja tekee niistä erittäin huonoja. Itse käytän erkkaa ja toimii!
- Jokerilyöjä_11
Opettele lyömään, niin et tarvitse erkkaa. Toimii kumurassa, laa'assa, kopissa, pompussa sekä näpyssä.
- Perse69
Chiquita tarroja vaa maila täyteen !
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 941395
- 781133
Mustikat jää metsiin
kun ei thaikut saa lupia tulla ja oman maan työttömät ei viitti metsään mennä. Itse poimin noin 20-30 sangollista kesäi70911- 49847
- 62812
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste157769- 40709
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?86668Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T16650Jaakko Kyllönen !
Koettaa viisastella,Kuhmon hoito paikkojen kohtalosta.KYLLÄ SE OLI KOKOOMUS;JOKA ETU NENÄSSÄ EDDUSKUNTA VAALIEHDOKAS TEA24591