Ei saa penaalia ei.
Aloitan keskustelun
10
301
Vastaukset
- Ja siinä se
Tukka taakse ja Suovea päähän. Sitten saat penaalia.
- Ei saa penaalia ei
Ko ei tiä olekkos nainen vai mies jos olisit nainen ja tuomonen vaatimus vain olis penaalista niin ei olis kummonenkaan temppu.
- ei kun ei
Eipäs saa ei.
- jyftfn
Arskan penaalia?
- käsi vässyy
Pitäs naisen oikeata penaalia saaha.
- mahotonta
Tolkutonta kirjottelua ei taho keritä lukea kaikkia juttuja tälläkhään palstala.
- Hi hii
Et taida olla penaalin terävin kynä,tosimies saa penaalia pesää ja piparia mielin määrin ja nim.merk. käsi vässyy oletko vasen vai oikea kätinen,käsi ei petä,jätä eikä anna muille...he hee.
- Käet ei väsy
Ko tuo minun käsi ei ole homo niin soon aina menossa naisten haarukhaan vaikka mitä tekis eikä sole tuo toinenkhaan sen kummempi.
- Centleman
Mukava kuulla että kädet pelaa,jatka samaan malliin.Minä oon enempi kielimiehiä tytöt on monesti kehunu että minun kielitaito on hyvä enkä nyt tarkota pakkoruotsia...koomaan ovat jääneet perästä sitte kiitelleet.
- lirputin
Oon mieki klitors man.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643305Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433127- 432498
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1082376- 311923
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271820- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851435- 391300
- 821159