Hyvinkää WANTED!

nennu4

Kavereita, joiden kanssa voisi harrastaa jotain liikunnallista tai tehdä muutakin kivaa!

Itse olen 22-vuotias nainen, pullea!

1

149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Roomalaiskirje

      Mä olen mies Helsingistä. Auto olisi mutta bensaa palaisi liika. Olisi kyllä kiva lyllertää jonkun toisen pulleroisen kanssa yhdessä kävelemässä ja olla ystävänä toinen toisillemme, se olisi ihanaa, vai olisiko sittenkään.

      Kesäaikaan lihavat hikoilevat ja haisevat erityisen paljon hielle. Paitsi itse tietenkään, olen erilainne punkero siinä suhteessa. Muistathan huolehtia hygienistasi riittävästi ja vaihtaa suht usein paitasi, koska kainalohiki on todella inhottavan hajuista. Kesällä näitä haisunäätiä pääsee haistelemaan milloin missäkin eikä ne tajua haisevansa pahalle. Minä käyn aika harvoin suihkussa ja olen huomannut joskus naisten olevan vieressäni sen oloisina kuin haisisin pahalle. No, onhan niin käynytkin sitten että siitä on ollut se hyöty että tajuaa mennä pesulle.

      Toivotan onnea kaverin löytämiseen, liikkumiseen ja kivojen asioiden tekemiseen. Jos olisit ollut lähikulmilta niin olisin ehdotnut itseäni kaveriksi sen kummemmin asiaa ihmettlemättä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      364
      7885
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      112
      5573
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      111
      4643
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      27
      4440
    5. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      169
      4388
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3957
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3853
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3727
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      37
      3647
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3471
    Aihe