Moikka! Oon tässä pidemmän aikaa aatellu ottaa kokovalkosen tatskan; tekstin suht pienellä johonkin päin kroppaa. Lueskelin tossa erinäisiä sivuja ja kaikissa sanottiin että kannattaa teettää jollain joka ois "erikoistunu" valkoisella musteella hakkaamiseen. Nyt tartteisin sit apuja et missä päin Suomee tälläsiä tatuoitsijoita löytyy ja kokemuksia kokovalkosista tatskoista, jos ootte teettäny valkosen musteen ammattilaisella.
White Ink tatska
Andsku
1
63
Vastaukset
- Cooleyn Matti
Oliks niissä perusteita miksi sen pitäis olla erikoistunut juuri valkoisella musteella tatuoimiseen? En itse ymmärrä miten se eroaa esim. mustalla tatuoimisesta. Ihan vaan mielenkiinnosta kyselen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1077793
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1146098- 835207
- 1414563
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113240- 623034
- 582948
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102464- 612447
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562076