Panin varattua naista vahingossa.;(

Tuli vahingossa pantua varattua naista. Jyystäessä huomasin sormuksen ja tuli vähän ikävä olo. Noh. Laukesin, ja levitin mällini tyydyttyneen
naisen naamalle. Joku ukko saa jännän maun suudellessaan vaimoaan;)
3656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja sit mä heräsin, kalsareissa oli jotain valkoista ja pieraisin.

Äänestä

Luulisi naisella olevan isompi vastuu tuossa tilanteessa.

Äänestä
  • Nainen ei ole vastuussa kiimavitustaan. Siksi perinteisemmän viisauden maissa naisten kiimavittu onkin kehdosta hautaan miesten hallinnassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ytmi arttu kirjoitti:

Tuli vahingossa pantua varattua naista. Jyystäessä huomasin sormuksen ja tuli vähän ikävä olo. Noh. Laukesin, ja levitin mällini tyydyttyneen
naisen naamalle. Joku ukko saa jännän maun suudellessaan vaimoaan;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu