jalkapallosta stondis

8154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

popping pants potkupalloilija on doupannut testosteronia liikaa

Tuollainen tyyppi tarvitsee rouvan pukukopin vessaan

Ei kai Morkkis päästä Ukkoa ulos noin hinkutilassa?

Äänestä
  • Aloittaja

    ukkoni jo toteaa, ettei hänellä ainakaan ole noloja tilanteita tapahtunut.

    Äänestä

Homssuinen rose ja puliukko anssi keskustelee :p
Hyvää lääkettä seksihaluihin,ei varmasti tee mieli kun palstan epäeroottisimmat luuserit asialla ;))

Äänestä
  • Aloittaja

    höpinä höpinä olen aina puhdas vaikka vaatteet ei ole aina ehjiä.
    ja hiukset puhtaan, hygieenistä pystyy aina pitämään huolta.
    käymme kolmesti saunassa, ja alushousut vaihtuu joka päivä.

    Äänestä

  • Aloittaja

  • Aloittaja

    liikeelle lähdössäkin lapsien vaateet on siistit, mies nyt sitten on se meidän likasin kun tuhrupaidalla lähtee liikkeelle varsinkin jos minä olen tuhrinut, paidan liepeen 8/

    Äänestä

  • old_profile_87188 kirjoitti:

    liikeelle lähdössäkin lapsien vaateet on siistit, mies nyt sitten on se meidän likasin kun tuhrupaidalla lähtee liikkeelle varsinkin jos minä olen tuhrinut, paidan liepeen 8/

    .

    Stondishan on ihan naturellia sitä vaan paheksutaan urbaaneissa miljöissä

    .

    Äänestä

  • Luonto kutsuu:. kirjoitti:

    .

    Stondishan on ihan naturellia sitä vaan paheksutaan urbaaneissa miljöissä

    .

    Ei emmanuellina esiintyvällä hintti.karjulla stondista ole koskaan
    ollutkaan

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


old_profile_87188 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/jalkapallon-mm-2014/2014061918423814_jf.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu