Ytm hoitsu korkkasi neitsyt tytön

260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Teki varmaan hyvää panna nuorta neitiä.

Äänestä

oon 100% tuon miehen puolella tässä tapauksessa! touhu jatkunu pitempään ja tyttö se on vaan menny aina uudestaan ja uudestaan kun on tehny niin hyvää ja kun kyllästy niin käräytti miehen ni sai vielä rahat pois mieheltä. tyttö tuomiolle ja elinkautinen! 15 vuotias kyllä tietää nämä hommat miten ne kannattaa pelata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atm. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014061818422163_uu.shtml

Nimestä päätellen joku somali.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu