VAROKAA LAIHDUTTAJAT!

MINULLA ON KOKEMUSTA! Olin syömättä ainakin kokonaisen päivän ja jouduin sairaalaan. Minut pakotettiin juomaan hirveänmakuista ravinnonkorviketta, hyvä etten saanut nenään putkia
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisit edes juonut.

Äänestä

Jotkut on syömättä 3pv, sun sairaalareissu saatto johtuu ihan siitä et olit ihan muuten vaan liian laiha yms. Koska 1pv ei oo mtn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varokaa kirjoitti:

MINULLA ON KOKEMUSTA! Olin syömättä ainakin kokonaisen päivän ja jouduin sairaalaan. Minut pakotettiin juomaan hirveänmakuista ravinnonkorviketta, hyvä etten saanut nenään putkia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu