Olin kävelemässä kaupungilla tässä muutama päivä sitten. Vastaan tuli nuori nainen, joka oli pukeutunut melko paljastavasti. Päätin tehdä jotain epäkohteliasta ja syljin sen naisen naamalle. Näytti aika vihaiselta sen jälkeen ja huusi minulle vielä jotain vihaisesti. En ymmärrä tätä. Ensiksi valitetaan siitä, että miehet on kilttejä: http://nyt.fi/a1402624081778 ja nyt valitetaan kun ei olla kilttejä. Koittakaa päättää mitä te naiset oikein haluatte.
Syljin naisen päälle
7
163
Vastaukset
Oletpa oikein esimerkillinen mies. Tuollaisen kun saisi itselleen.
Tykkäätkö että sun päälle syljetään ja sua halveksitaan?- jflcödl
Jos olet somali, ymmärrän...käyttäydyt kulttuurisi mukaisesti. Mutta jos olet suomalainen, hakeudu hoitoon. Päässäsi on jotain tosi pahasti vialla ja tilanne voi pahentua niin että itse joudut vielä vakaviin ongelmiin.
- äähhh
Tytteli varmaan piti siitä, kun sai limat kasvoilleen
Tuhmat tytöt tykkää - nöösi_poika
äähhh kirjoitti:
Tytteli varmaan piti siitä, kun sai limat kasvoilleen
Tuhmat tytöt tykkääAinakin kahden promillen humalssa niille kelpaa ihan mikä vaan!
- N--->
Miksi et sylkenyt miehen päälle?
Eihän sekään ole kilttiä.- Ei kiltti mies
Ei miehet ole valittaneet kilteistä miehistä.
- asdasdasddsa
Aika köyhä fantasia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.315516- 363731
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1833293- 112575
- 292162
- 122087
- 1631886
- 141378
- 1051362
- 1371164