Miksi suomipoika lihoaa

753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomipoikaa popsii puuroa, perunaa, pastaa, pullaa ja peceliä.

Äänestä
  • Sitten suomipoika yrittää huhkia kuin hullu, mutta mikään ei auta. Sokerit nousevat ja masu kasvaa.

    Äänestä

  • timosenkko kirjoitti:

    Sitten suomipoika yrittää huhkia kuin hullu, mutta mikään ei auta. Sokerit nousevat ja masu kasvaa.

    Hyvä että korjasit pikku lapsukseni

    Äänestä

  • tomisenkko kirjoitti:

    Hyvä että korjasit pikku lapsukseni

    tomi & timo, veljekset kuin ilvekset

    Äänestä

Hyvä Jouko!

Äänestä
  • Jokke is the man

    Äänestä

  • VHH-liikunta kirjoitti:

    Jokke is the man

    Jokke is da man.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jouko Anttila kirjoitti:

http://www.nytimes.com/2011/02/20/health/20monkey.html?pagewanted=1&_r=3&

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu