Ukko käy josskin ja epäilen että hän pettää. Mutta mistä löydän yksityisetsiviä itä-suome alueelta?
Yksitysetsiviä itäsuomessa
Rouva 52
6293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Laita yhteystietosi,niin otan yhteyttä.
[email protected]
saitko yhteyttä vai yhdyntää`?
Ei tässä mitään yksityisetsivää tarvita. Silloin kun tuntee tulevansa petetyksi niin oma tietoisuus riittää päätöksentekoon. Ei siinä tarvitse todistella. Puhut asiasta suoraan toisen kanssa. Jos toinen pystyy/haluaa selvittää asiat niin hyvä niin, mutta jos näin ei tapahdu niin sitten kannattaa pistää ero vireille. Yksinkertaista.
ero on oikotie jota käyttää laiskat ja itsekkäät ihmiset.mennään sieltä mistä aita on matalin.
Meinasin palkata yksityisetsivän, olisi maksanut 1200 euroa, en muista mitä toimeksianto olisi sisältänyt.
Rupesin kyyläämään itse. Voi minkä sala-/rikospoliisin Poliisivoimat on minussa menettenytkään. Kun asia kiertää päässä koko ajan, ulottuu uskomattomiin suorituksiin. Sain miehen kiinni pettämisestä. Mutta vielä oli yksi rakastettu, jonka sain tietää vasta eron jälkeen. Eli en siis yltänyt täydellisyyteen, vaikka aivot toimivat lähes yötäpäivää.
Huomasin että olen sairastunut kyttäämiseen. Mutta onneksi pääsin siitä heti eroon kun sain mahdollisuuden muuttaa pois kotoa. Sitten ei ollut väliä puolison vieraiden kumppaneiden määrällä. Nyt olen taas ihan tavallinen kohtuullisesti luottavainen ihminen uudessa suhteessa. Ja ihan eri alalla kuin Poliisivoimissa.