Bilyalova Sveta

16363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Lattapiirakka...... aasialaista sukua, jalkaterät sisäänpäin !

Äänestä

Mitä tuosta? Epätodellisen oloinen. Pelkkää pintaa, ei mitään sisältöä. Maailmassa alkaa olla liian paljon tuollaisia, mutta ne ei eroa mitenkään toisistaan.

Juu on noille varmaan ottajiakin....

Äänestä

Olen nainen ja minusta ainakin tuo kasvokuva selfie on toodella kaunis, vähän liian asialaisen horon näköinen joissain toisissa kuvissa. Tällä tarkoitan, että "seksy" varmaan joo, mutta menee siihen aasialaishoro kategoriaan mikä lässäyttää fiiliksen. (ja nyt en siis hauku aasialaisia yleensä, eli älkää käsittäkö väärin, vain yhtä ihmistyyppiä sieltä suunnalta, valkoisissakin löytyy white trash muijia jne)

Mutta se kasvokuva valkoisessa topissa tooodellla erittäin kaunis.

Äänestä
  • Kuva takaapäin violetissa hameessa on niin tyypillisen aasialaisen katuprostituoidun näköinen ihminen, kuin olla ja voi.

    Äänestä

minusta on liian laiha tulee pikku tyttö mieleen tai onhan hän tytö vielä mutta ei naiseutta yhtään ei seksikkyyttä menisi kouluun ja leikkisi vielä kun lapsi vielä on lapset pysyköön lapsina

Äänestä

Eihän 23 mikään lapsi ole enää. Ja mun mielestä ei ole mitää aasialaista hänessä. Talinda Munkin mielestä heruttaa liikaa mutta nainen on muuten erittäin kaunis. :)

Äänestä

Heruttava pissis, jonka vartalon mittasuhteet ovat vääristyneet ja näyttävät hölmöiltä. Eivät taida rinnat olla aivan luomua..? Ei kyllä säväytä eikä sytytä. Ulkonäöstä tulee mieleen vain typerä kana, jolla ei ole juuri muita avuja, kuin suuret rinnat.

Äänestä

Näyttää siltä et se on ihastunut itseensä ja omiin tisseeihinsä aikaslailla.

Äänestä

Naama ei miellytä eikä silmät. Tissit on kyllä aika.. sanotaan... kovettavat.

Äänestä

Aijaa mun mielestä vartalo ihan täydellinen ja mitta suhteen kohdillaan.. Mutta jokaisella on oma mielipide!

Äänestä

Plastiikkakirurgi on tehnyt hyvää työtä. Vartaloa ja kasvoja on leikelty, näkeehän tuo jo heti. Miltähän lie alunperin näyttänyt.

Äänestä

Ei tuo ole mikään kaunotar vaan muovinukke.
Muodoton lauta, kaidat kasvot, pumpatut huulet, ruskeat silmät. Yksinkertaisesti ei mitään kiinnostavaa tai kaunista.

Äänestä

Näyttää thaimaalaiselta prostituoidulta, sori.

Äänestä

niinpä, en kyl mitään venäläistä kauneutta ainakaan...tai kauneutta ylipäätänsä, toki jotkut tykkävät täytetyistä muovikalkkunoista :)

Äänestä

Näyttää siltä että tuossa naisessa on botoksia ja sukupuolitauti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cecilia2 kirjoitti:

Mitä miehet olette mieltä tästä venäläis kaunottaresta? Hän on siis malli Bilyalova Sveta.

http://38.media.tumblr.com/04612578a07a8c5e82987c12580c03f3/tumblr_n7839umEwr1rjsah9o1_1280.jpg

http://instakuties.com/wp-content/gallery/svetlana-bilyalova-2013/295eb3287e8911e3b74b1270dd981a11_8.jpg

http://mydotcomrade.com/wp-content/uploads/2014/03/002-Svetlana-Bilyalova.jpg

http://instakuties.com/wp-content/gallery/svetlana-bilyalova-2013/964713a27c8d11e3981012b23892ca75_8.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu