Nyt myynnissä edullisesti hyvin suosittuja wräppejä.
Wräpit ovat laihdutuksen,terveellisen ruokavalion ja liikunnan tueksi tarkoitettuja.
Täältä löydät kahden suomalaisnaisen tuloksia wräpeillä:
http://emmijaterhi.blogspot.fi/2014/07/my-it-works-wrap-testauksessa.html
Eli TARJOUKSENA NYT 25€/1WRÄP
yhteydenotot: [email protected]
Laihdutuksen tueksi tai kannustajaksi
10
185
Vastaukset
- Wräppäillään!
Erittäin edullinen vaihtoehto juuri leikkauksille sekä apuväline kiinteytykseen ja selluliitin hajottamiseen.Tulokset säilyvät 3-6kk kun olet halutussa tuloksessa/käyttänyt vähintään 4kpl joka on siis 1 hoitosarja on hyvä aloittaa huoltowrappaus kerran kuussa. Kymmeniä tuhansia tyytyväisiä asiakkaita jo!Kokeilemisen arvoinen tuote, joka myös hoitaa ihoa!
Wrap eli Body Applicator, 25e kpl suomeksi "kääre"
☆ käyttö 72h välein/1kerta viikossa
☆ Kiinteyttää
☆ Kosteuttaa
☆ poistaa selluliittia ja estää uuden muodostumista
☆ silottaa ja parantaa aineenvaihduntaa
☆ 4kpl wrappeja on ns yksi hoito kerta
☆ Tulokset näet jo 45 minuutissa
Miten se siis toimii?
Wrap on yksittäispakattu kuitukangas, jossa on mukana patentoitu yrttivoide (tuoksuu ihanalle). Wrapin toiminta perustuu toimivaan kasvitieteelliseen yhdistelmään, joka voiteessa on. Voide imeytyy ihoon ja tekee ihosta sileämmän, kimmoisamman, poistaa selluliittia sekä raskausarpia. Voide vaikuttaa 72 tuntia, jonka jälkeen hoito kannattaa toistaa. Parhaat tulokset saat sarjahoidolla, yleensä 4 kertaa peräkkäin, vähintää 72 tunnin välein.
Voide imeytyy ihoa syvemmälle ja ”hyökkää” rasvasolujen kimppuun. Kuona-aineita poistuu paljon, siksi veden juominen on ehdottoman tärkeää. Kun olet päässyt haluamiisi tuloksiin, suosittelen ylläpitämään tuloksia ns. huoltowrappaamalla noin kuukauden välein. Jokaisen kroppa kuitenkin toimii omalla tavallaan eli toimivin tapa on löydettävä itse. Muista ettei It Works! Body Wrap ole taikatuote! Saadaksesi parhaat tulokset, huolehdithan hyvästä ruokavaliosta ja liikut tarpeeksi. Wrapit lisäävät motivaatiota tuomalla tuloksia nopeastikin.
HUOM! SOPII MYÖS MIEHILLE!
NÄILLÄ VOIT MYÖS KIINTEYTTÄÄ RINTAVARUSTUSTASI!- hah hah hah
Vilkaisin tuota mainostettua blogia, tuli ihan TV-shopin mainokset mieleen, "eikä tässä vielä kaikki", kun tilaat heti harkitsematta, saat vielä tämän muovisen arvottoman hilavitkuttimen kaupan päälle, mutta vain jos tilaat heti minuutin sisällä.
- kertokaa toki
Missä maassa yrttivoide on patentoitu? Miten yrttivoide on saatu laadultaan sellaiseksi että se olennaisesti eroaa vastaavista (muutenhan patenttia ei myönnetä jos kyseessä ei ole osoitettu uniikkia eroavaisuutta) Saisikos sen patentin myöntäneen tahon nimen ja patentin tunnistetiedot, kiitos?
Missä tutkimustulokset noiden väittämien osoittamasta tehosta on tarkastettavissa?
Väittämiä ovat siis
-Tekee ihosta sileämmän
-Kimmoisamman
-Poistaa selluliittiä
-Estää uuden selluliitin muodostumisen
-Poistaa raskausarpia
-Kiinteyttää
-Kosteuttaa
Hintaa siis 100 euroa
Rinnatkin väittämän mukaan kiinteytyvät
Missä näitä on myyty kymmeniä tuhansia, teeveeshopissako?
-
- no höpön pöpön
Täyttä humpuukia. Pelkkää rahanmenoa ilman mitään vaikutusta ylipainoon.
Laihtua voi ainoastaan kuluttamalla enemmän kuin syö, siihen ei ole mitään oikotietä. Minkään muovin kääriminen itsensä ympärille ja yrttivoiteen sively ei käynnistä rasvakudoksen triglyseridejä sulattavia toimintoja. Myöskään selluliittiä, joka on eri asia kuin rasvakudos tuo ei poista.
Liikkukaa, urheilkaa, nukkukaa säännöllisesti ja riittävästi sekä syökää terveellisesti! Säästätte rahanne eikä tarvitse ostaa kovaan hintaan halvalla valmistettua kiinalaista muovia. - wräppäillään
Kateus sen kun vaan loistaa tässä maailmassa.
- kelmukauppiasko
Mistä pitäisi olla kateellinen? Eikö tuo kateuskortilla pelaaminen ole aika väsynyttä? Luulitko tosiaan että muovikelmun myyminen olisi jotain todella uutta? Ne jotka haluavat ylimääräiset rahansa törsätä voivat tilata sitä suoraan Kiinasta, mistä olette tainneet itsekin varastonne tilata.
Mihin sitä kelmua tarvitsee kun kuitenkin sen kelmun käyttämisen edellytyksenä silti on terveellinen ruoka, liikunta ja lepo. Johan noilla tulee tuloksia ilman että joku kelmukauppias työntää ahneen kätensä taskuun.
- wräppäillään!
Kuule,ei ole sieltä päinkään. Tuotteet ovat toimivia ja hyviä ja tulevat Saksasta.
Ja mikäli et usko tuloksiin,suosittelen sinulle lämpimästi silmälääkäriin menemistä.- TV shopista päivää
wräppäillään kirjoitti:
Ikävä kyllä,näin se asianlaita on:
http://aamiainen.positiivarit.fi/aamun_ajatus/7388fdEtkö sä kepulikauppias nuku ikinä? Mitä sä yöllä lähettelet viestejä?
Missä ne riippumattoman tutkimuslaitoksen tulokset tehosta viipyy?
Entäs se yrttivoiteen patentti? Tavaramerkin rekisteröinti ei muuten ole patentti, tyttö hyvä. - kauppa on kauppa
Huolehdithan arvonlisäveron 24% tilittämisestä verottajalle? Olen kohta muutenkin yhteydessä verottajaan joten pitäiskö vinkata tästä bisneksestä samalla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä
On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..1916308Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa654763Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu944583Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään
voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa744338Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä
Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa962793En koskaan tule sinulle tätä kertomaan
Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.622225Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen
Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?1331707odotatko vielä viestiä minulta...
Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan1391634- 581597
- 391396