Päätin lähteä Stadiin shoppamaan

http://www.youtube.com/watch?v=oRdSIOdWet0

kuminukkepuodissa

Wanha puhkesi jo
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.youtube.com/watch?v=W11QLJ_Ienc

Aah, kun vipuveloillani rikastun, olen kuni Aristoteles Onassis

akoinaan ja eukokseni otan Japanin keisarinnan Michigon

Elämää tärkeämpää on merenkulku......

Näin opetti kaleerin kippari, joka ruoski kaleeriorjan hengiltä

Siis persaukiset tekemään työtä kokoomuslaisten puolesta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ratikkakuski(kok) kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=oRdSIOdWet0

kuminukkepuodissa

Wanha puhkesi jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu