YH rakastui ensisilmäyksellä

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2014072218510113_lz.shtml

Sanaakaan ei vaihdettu, mutta YH on täysin rakastunut ja etsii nyt "markettihurmuria"
16216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

ulkonäkö joka saa naisen ihastumaan. Rumiin tai taviksiin naiset eivät ihastu.

Äänestä

Tavis nainen etsii sitä komeaa miestään. Naiset ei halua omantasoisia vaan komeita.

Äänestä
  • Tavis mies etsii sitä kaunista naistaan. Miehet ei halua omantasoisia vaan kauniita.

    Äänestä

  • ja sama toisin päin kirjoitti:

    Tavis mies etsii sitä kaunista naistaan. Miehet ei halua omantasoisia vaan kauniita.

    No ei, vaikka naiset niin luulevatkin.

    Äänestä

  • ja sama toisin päin kirjoitti:

    Tavis mies etsii sitä kaunista naistaan. Miehet ei halua omantasoisia vaan kauniita.

    Kyllä tavisnaisestakin kunnon kyydit saa kun tarpeeksi kurmoottaa.

    Äänestä

noin helppoa se on jos ulkonäköä löytyy.. kuvan nainen ei tosin vaikuta kummoiselta joten en tiedä miksi on noin varma siitä että se ytm haluaisi hänet nähdä..

Äänestä
  • On minullakin ulkonäköä ja olen kokenut tuollaisia ikään kuin salamarakastumisia naisiin, jotka ovat myös katsoneet minua pitkään tai jotenkin maagisen tuntuisesti. Olen silti ATM, koska en tee aloitteita.

    Äänestä

tavalla siihen pentunsa isään?

Äänestä

Kuka laatumies haluaisi sotkeentua johonkin 21-vuotiaaseen yhäriin? Minkälainen nainen edes onnistuu penikoimaan itsensä yhäriksi noin nuorena? Unelmien mies, voi jestas..

Äänestä

21-vuotias YH? Ei tulisi ainakaan minulta yhteydenottoa...

Äänestä
  • annettu paskalle ilman kumia

    Äänestä

Naisen pöksyt kostuu heti kun tuollainen alfauros heittää eläimellisen mölinän säestyksellä kavereilleen smoothia läppää!

Äänestä

Sehän on ihan klassinen juttu, että nainen odottaa ihanaa ja ihmeellistä prinssiä, joka hänet noutaa jonakin päivänä.

Nainen uskoo että prinssin suudelma muuttaa rupisammakon ihanaksi prinsessaksi.

Äänestä

muuksi kuin panoksi laatumiehelle?

Äänestä

Ei atm miehelle noin koskaan tapahdu. Naiset lähinnä välttelee ja kiertää kaukaa tälläiset miehet.

Äänestä
  • porsineen YH:n?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2014072218510113_lz.shtml

Sanaakaan ei vaihdettu, mutta YH on täysin rakastunut ja etsii nyt "markettihurmuria"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu